İndirim!

XPLORER XP Deus Metal Dedektörü

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

XPLORER XP Deus Metal Dedektörü – Kablosuz kulaklık WS4, RC ve 28 cm bobin ile dolu –   XP Altın Dedektörleri Deus RC WS4 Altın Dedektörü: En son dedektör teknolojisi ile üretilen Deus RC WS4, hızlı sinyal işleme ve büyük hassasiyete sahip tamamen dijitalleştirilmiş cihaz .

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

12 adet stokta

Kısaca XPLORER XP Deus Metal Dedektörü – Kablosuz kulaklık WS4, RC ve 28 cm bobin ile dolu –   XP Altın Dedektörleri Deus RC WS4 Altın Dedektörü: En son dedektör teknolojisi ile üretilen Deus RC WS4, hızlı sinyal işleme ve büyük hassasiyete sahip tamamen dijitalleştirilmiş cihaz .

XPLORER XP Deus Özellikleri

  • Çalışma frekansları ayar : 4 kHz, 8 kHz, 12 kHz, 18 kHz.
  • Zemin dengesi: Salınım (sallanırken otomatik zemin dengesi), pompa, manuel ve sahil.
  • Cevap: 6 seviye (dünyadaki en hızlı metal dedektör).
  • Çalışma modları: hareket (vurgulu ses olmadan sessizce) ve vurgulu. Hatta ses ile veya ses olmadan hareket yok.
  • Fabrika program: 10 + 8 kayıt kullanıcı program.

Yeni Deus V4.1 daha derin, daha hızlı. Üstelik daha rahat ve çok daha esnek bir şekilde konum. XP, S-teleskopik direkli sansasyonel ve benzersiz bir kablosuz metal dedektör.

Üstelik Deus’un kullanımı basit ve mantıklıdır. Hatta ön ayarlı 10 fabrika programı ve eğlence başlayabilir. Deus, yeni başlayanlar için idealdir. Ayrıca deneyimli dedektörlere tamamen eşsiz bir performans ve uzman menüleriyle yüksek derecede esneklik. Dedektörün montajı ve sökülmesi sadece 5 saniye sürer.

Makara asla değiştirilemez. Patentli teleskopik çubuk, düz şekilli teleskopik çubuktan nispeten daha iyi sallanır. Ergonomik şekilli kauçuk sapı tutması rahattır ve elinize sıkıca oturur. Elinize daha iyi uyan bir dedektör yoktur.
Deus Sisteminin arama başlığı, sinyal işleme için önemli bileşenler içerir, bu nedenle artık bir kablo bağlantısıyla gönderilmesine gerek yok.

Alıcı bobine, “yerinde” yerel sinyalleri anında analiz eden minyatür bir dijital devre entegre. Bu, Deus’un benzersiz bir hızlı tepki hızına ulaştığı ve aynı zamanda sinyal işleme kalitesini önemli ölçüde geliştirdiği anlamında. Sinyaller, dijital radyo bağlantısı aracılığıyla gerçek zamanlı olarak uzaktan kumandaya ve kulaklıklara (isteğe bağlı) iletme.

Son Olarak;

Daha Fazla Dedektör İçin Tıklayınız …

Marka

XP Dedektör

XPLORER XP Deus Metal Dedektörü için 1 değerlendirme

  1. Altın Dedektörü

    Kısaca XPLORER XP Deus Metal Dedektörü – Kablosuz kulaklık WS4, RC ve 28 cm bobin ile dolu – XP Altın Dedektörleri Deus RC WS4 Altın Dedektörü: En son dedektör teknolojisi ile üretilen Deus RC WS4, hızlı sinyal işleme ve büyük hassasiyete sahip tamamen dijitalleştirilmiş cihaz .

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102