İndirim!

Altın Dedektörü – Whites TDI BeachHunter Su Geçirmez Metal Dedektör

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Whites TDI BeachHunter Su Geçirmez Dedektör Fiyatları, Yorumları, Özellikleri Hakkında En Güncel Bilgiler Altindedektoru.net’de!

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

Stok kodu: whites-tdi-beachhunter Kategoriler:

Whites TDI BeachHunter Su Geçirmez Dedektör Fiyatları, Yorumları, Özellikleri Hakkında En Güncel Bilgiler Altindedektoru.net’de!

Whites Dedektör

Satılık Whites Su Geçirmez TDI BeachHunter Metal Dedektör, Su geçirmez Dedektör için 25 ft TDI BeachHunter yumruklar derin plajda, Whites Dedektör hatta zor kalıntı alanlarda gibi kırmızı kil Mineralli Toprakta Çok rahat Görevini yapar.

Yaygın VLF dedektörleri, çok frekanslı bile olsalar, güçlü mineralizasyon veya tuz koşullarında zorlanabilir. İşte Darbe İndüksiyonunun gücü, daha fazla hazine bulmanıza yardımcı olabilir!

Hem plaj hem de altın alanlar için özel olarak inşa edilmiş TDI BeachHunter, karada veya denizde aşırı derinlik performansı sunar. 25 ft’e kadar su geçirmez, TDI BeachHunter sahildeki derinlere, altın alanlara ve hatta kırmızı kil gibi zor kalıntılara baskı yapıyor. Ayarlanabilir Puls Gecikmesi, makineyi ince altın takılar, küçük külçeler ve dövülmüş madeni paralara maksimum hassasiyet sağlayacak şekilde ayarlamanızı sağlar. Sadece zemin dengenizi ayarlayın, kazancınızı ayarlayın ve sallanmaya başlayın!

Satılık Whites Su Geçirmez TDI BeachHunter Metal Dedektör

Çift tonlu ses ile kullanıcılar seslerdeki farkı hızlı bir şekilde öğrenir ve ayarlanabilir ses ve eşik kontrolleri farklı avcıların tercihleri ​​için esneklik sağlar.

Sadece 5,2 lb’de, TDI BeachHunter harekete geçmeye hazırdır ve birlikte verilen kalça ve göğsüne takılan bir kese, kullanıcıların makineyi kendi av stillerine göre özelleştirmelerini sağlar. Birlikte verilen Heavy-Duty NiMH şarj edilebilir pil. Çalışma süresini yaklaşık 6 saate kadar uzatır ve yedek 8 AA pil takımı, altın, gümüş veya emanet arayışı içinde uzun günler boyunca kurulum yaptığınız anlamına gelir.

Patentli 12 ″ Çift Alanlı arama başlığı, iki taneye sahiptir: küçük hedeflere, küçük hedeflere karşı daha yüksek hassasiyete sahip. Küçük bir iç bobin ve tuz ya da diğer mineralizasyonu derinleştiren daha büyük dış halka. Bobinin kablo bağlantısı olması nedeniyle, kullanıcılar bu modelin TDI SL’ye kıyasla daha fazla hassasiyet ve kararlılık sunduğunu görebilirler.

Tüm markalarımız “Deep Dedektör” garantisi ile satılmaktadır. Yardıma ihtiyacınız varsa bize ulaşın. Size en uygun cihazı önerecek olan müşteri temsilcilerimiz tecrübeli eğitimcilerden oluşmaktadır.

Ağırlık2 kg
Boyutlar2.5 × 2 × 2 cm

Marka

Whites Dedektör

Altın Dedektörü – Whites TDI BeachHunter Su Geçirmez Metal Dedektör için 1 değerlendirme

  1. Altın Dedektörü

    Whites TDI BeachHunter Su Geçirmez Dedektör Fiyatları, Yorumları, Özellikleri Hakkında En Güncel Bilgiler Altindedektoru.net’de!

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102