İndirim!

Altın Dedektörü – Whites Goldmaster 24k Altın Define Metal Tek Para ( Kalıntı) Dedektörü

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Whites Goldmaster 24k  Altın Dedektörü ile ilgili en güncel yorumlar, fiyatlar, teknik özellikleri, ürün açıklamaları ve detaylı bilgileri burada!

Online Sipariş ve Bilgi : +905324667102

23 adet stokta

Stok kodu: whites-goldmaster-24k Kategoriler: , , , ,

Whites Goldmaster 24k  Altın Dedektörü ile ilgili en güncel yorumlar, fiyatlar, teknik özellikleri, ürün açıklamaları ve detaylı bilgileri burada!

Yeni XGB zemin denge sistemi ile birlikte önceki modellere göre% 50 bobin voltajında ​​artış sağlayan Goldmaster 24k ile beklentilerinizi yeni derinliklere taşıyın. Bu makine, hem hamur mayası hem de greenhorn araştırmacılarının takdir edebileceği yeni nesil VLF algılama teknolojisini temsil ediyor.

Endüstri standardı 48kHz çalışma frekansı ile başlayarak, sizi altını koymak için tüm ihtiyaçları tek bir pakette paketledik. Geniş, arkadan aydınlatmalı ekran, makinenin tüm ayarlarını ve değerli hedef bilgilerini gösterir. Ekranın üst kısmındaki Hedef Grafiği, 0-99 arasında değişen Hedef Kimliği numaraları ile yansıtılan Demirli, Altın ve Yüksek İletken aralıklarını gösterir.

Whites Goldmaster 24k Vlf Altın Dedektörü

Tamamen yeni bir XGB zemin denge sistemi, diğer VLF altın dedektörlerinden farklı olarak mineralize zeminle başa çıkabilir. İleri düzey kullanıcılar için, TracLock ve Ground Grab sadece bir dokunuş kadar uzağınızda. Hem TracLock hem de XGB modlarında bir zemin dengesi dengelemesi bile atayabilirsiniz. Kuru yıkama, yıkama veya kaydırmayı tercih eden araştırmacılara yardımcı olmak için Goldmaster® 24k, değerli ödeme çizgilerinin akışlarda ve yıkamalarda nerede olduğunu gösterebilecek bir Zemin Tarama moduna sahiptir.

10 seviyeli ayarlanabilir hassasiyet, iki seviyeli Boost, ayarlanabilir ayrım modu , vSAT, ayarlanabilir taban, hareketsiz pinpoint ve Ton Kimliği modu ile ayarlanabilir ses seviyesi, Whites Goldmaster 24k sadece en gelişmiş VLF altın dedektörü olabilir. Ancak bu, ilk potansiyel arama makinenizse sizi korkutmasına izin vermeyin – bu, performanstan ödün vermeden gelişebileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir dönüş ve hareket halindeki makinedir.

 

Whites Goldmaster 24k  Teknik Özellikleri

 • Bobin Konfigürasyonu : 6 × 10 DD, Sırt Çantası ile 6 × 10 DD ve 6 Konsantrik
 • Metal Sesi: Ton Seçimi
 • Pil Ömrü: 40 Saat
 • Disk Ses Ayarı: Full Tüm Seçenekler
 • Arkadan aydınlatmalı ekran
 • Otomatik Zemin Ayarı
 • Çalışma Frekansı : 48 kHz
 • Su Geçirmez : IP54 Hava koşullarına dayanıklı
 • Piller: 8 “AA”
Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Marka

Whites Dedektör

Altın Dedektörü – Whites Goldmaster 24k Altın Define Metal Tek Para ( Kalıntı) Dedektörü için 1 değerlendirme

 1. Altın Dedektörü

  Whites Goldmaster 24k Altın Dedektörü ile ilgili en güncel yorumlar, fiyatlar, teknik özellikleri, ürün açıklamaları ve detaylı bilgileri burada!

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102