İndirim!

Titan Ger 1000 Yeraltı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazı

1.00 

Ger Detect Titan Ger 1000 Yeraltı Görüntüleme fiyatları, incelemeleri, özellikler ve kullanım hakkında güncellenmiş bilgiler …

Ürün Fiyatı $ 14750 Dolar Döviz Kuru Olarak 

  • Long Range Sistem
  • İyonik Alanlar için İyonik Arama Sistemi
  • Yüksek Doğruluklu 3D Görüntüleme Sistemi
  • (MANYETOMETRE) Manyetik Sistem
  • PULSE INDUCTION SİSTEM

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

 

Stok kodu: titan-ger-1000 Kategoriler:

Kısaca Ger Detect Titan Ger 1000 Yeraltı Görüntüleme fiyatları, incelemeleri, özellikler ve kullanım hakkında güncellenmiş bilgiler …

Titan Ger 1000 Yeraltı Görüntüleme Cihazı Alan Taraması- İlk olarak Araştırmacılar için iyi haber yerdeki altın, gömülü hazineler, antik anıtlar, mezarlar, mağaralar ve mezarlar için kullanılmaktadır.

Nihayet sıkı çalışma ve rastgele arama sona erdi, en yeni ve en iyi teknolojilerden birini kaşiflerin ve keşif amatörlerinin eline teslim ettik. Böylelikle madencinin gözleriyle görmesini, altını, pırlantaları, mücevherleri, gömülü hazineleri duymasını hatta dokunmasını sağlıyor. Üstelik kazmadan önce anıtlar ve mezarlıklar, arkeolojik mağaralar ve yeraltındaki tüm gömüler.

Son olarak yer altı hazinesini aramak için birden fazla sistem. Üstelik tek bir cihazda eksiksiz bir arama istasyonu, 5 arama sistemi içerir.

GER DETECT firması tüm ileri teknolojiyi bu cihaza ilk koyan şirkettir. Bu cihazın özellikleri dünyadaki tüm araştırmacıların ve kaşiflerin hayalidir.

Uzmanlarımız, potansiyel müşterilerin piyasada kullanılan cihazlarla karşılaştığı tüm önemli sorunları çözmek için TITAN GER-1000’i geliştirdi.

Şimdi ilk defa bu cihazdaki yeni teknoloji beş farklı arama sistemi ile çalışıyor. Hatta derinlik yerin altında 45 metre ve önden 2500 metre menzil.

LONG RANGE SİSTEM
İYON ALANLARI İÇİN İYONİK ARAMA SİSTEMİ
YÜKSEK DOĞRULUKLU 3D GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ
(MANYETOMETRE) MANYETİK SİSTEM
PULSE INDUCTION SİSTEM
Ürün açıklamaları
Bu marka yeni ve orijinal.
Komple aksesuarları ile birlikte geliyor.
Bu iyi paketlenmiş ve mühürlü orijinal fabrika kutusu.
Rekabetçi fiyat
Tek sipariş kabul edilir
100% resmi yetkili bayi
“” marka yeni ile hakiki garanti
“” en düşük fiyat garantili

Alan Tarama, Alan Tarama Sistemleri. Alan Tarama Cihazı hakkında bilgi almak için en iyi yardımcınız “Deep Dedektör” her zaman cihaz önermeye hazır …

Son olarak Türkiye’de yeraltı alan tarama cihazı teknolojisinde araştırmalar yapın. Hatta Zemin, duvar tarama veya alan tarama cihazlarının fonksiyonlarını diğer cihazlarla karşılaştırırız. Sonuçlar yeraltı görüntüleme cihazlarının alan tarama sistemlerine göre daha fonksiyonel ve haritalandırma açısından daha zengin olduğunu gösterdi. Yine de bize danışmak isterseniz buradayız …

Diğer Tüm Yeraltı Görüntüleme Cihazları İçin Tıklayınız …

Daha Fazla Alan Tarama Cihazı Arıyorsanız Tıklayınız …

Marka

Ger Detect

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Titan Ger 1000 Yeraltı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102