İndirim!

OKM Evolution NTX Yer Altı Görüntüleme Su ve Boşluk Bulma Cihazı

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

OKM Evolution NTX 3D. Metal dedektörü ve 3D zemin tarayıcı Evolution NTX, gömülü nesneler, su ve boşluk gibi toprak altı görüntüleme sistemi …

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102

Stok kodu: okm-evolution-ntx Kategoriler:

OKM Evolution NTX Yeraltı Görüntüleme, Toprak Altı Görüntüleme Sistemleri, Su ve Boşluk Bulmak için kullanılan OKM Evolution NTX özellikleri, fiyatları …

 • Başlangıç: Hazineleri bulmak için bir VLF bobiniyle birlikte 3D zemin tarama teknolojisine mükemmel giriş seviyesi dedektörü
 • Derinlik: Müşteriler 5-8 metre derinliğe kadar hazineler buldular – referanslarımızı kontrol edin
 • Kullanım örnekleri: hazine avı, doğal altın arama, boşluk tespiti
 • Çalışma modları: Zemin Tarama, Canlı Ses
 • Algılanabilir nesneler: hazine sandıkları, boşluklar, tüneller

Define Avcıları ve Altın Arayanlar İçin OKM Evolution NTX

Metal dedektörü ve 3D zemin tarayıcı  Evolution NTX  , gömülü nesneler, gizli eserler veya diğer kayıp eşyaları arayan hazine avcıları, altın arayanlar, metal dedektörleri ve arkeologlar tarafından kullanılabilir:

 • Kayıp değerli eşyalar (yüzükler, madeni paralar, takılar, alyanslar)
 • Gömülü hazineler ve eserler
 • Eski kutular, sandıklar, odalar ve mezarlar

Diğer metal dedektörlerinden farklı olarak Evolution NTX, yeraltı hazine panolarının ve tespit edilen anormalliklerin grafik 3D görüntülerini işleyebilir. Böylece, kazmadan önce potansiyel bulguların boyutunu ve derinliğini belirleyebilirsiniz. Derin penetrasyon özelliği, 3D yer tarayıcımızın başka bir avantajıdır. Birçok büyük hazine bulgusu , Almanya’da yapılan metal algılama teknolojimizin potansiyelini kanıtlıyor.

Hazine Avcıları ve Altın Arayanlar için OKM Evolution NTX

OKM Evolution NTX  daha kompakt ve şarj edilebilir dahili piller, daha kolay kullanılabilirlik ve daha güçlü sensör ve bobin teknolojisi gibi gelişmiş özelliklere sahip.

Geliştirilmiş Kullanılabilirlik

Deneyimlerimize ve birçok OKM kullanıcısının önerilerine dayanarak, yeni model çeşitli açılardan iyileştirildi ve optimize edildi:

 • Uzun ömürlü ve şarj edilebilir piller
 • Daha yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran
 • Bluetooth kulaklıkların entegrasyonu
 • Daha kompakt ve sağlam tasarım
 • Geliştirilmiş sensör ve bobin teknolojisi

Dokunmatik ekranlı ve çok dilli kullanıcı arabirimli tam renkli ekran, metal dedektörü Evolution NTX’in daha kolay kullanılabilirliğini ve kurulumunu sağlar. Ekranın parlaklığı ayrı ayrı ayarlanabilir.

VLF Metal Dedektörü

Sensör teknolojimizin bir VLF arama bobini ile kombinasyonu, sadece yüzeye yakın metalleri değil, aynı zamanda derinden gömülü eserleri ve hazine nesnelerini de tespit etmeyi sağlar.

Teleskopik arama bobinli Evolution NTX:  Metal dedektör Evolution NTX’in uzunluğu, kullanıcının bireysel vücut yüksekliğine göre ayarlanabilir.

OKM Evolution NTX Zemin Tarama ve Metal Tespiti

3D zemin tarayıcı Evolution NTX, gizli nesneler ve yapılar için yeraltı topraklarını araştırmak için iki çalışma modunu destekler. Dedektörün uzunluğu, kendi vücut yüksekliğinize göre ayrı ayrı ayarlanabilir. Böylece detektör bu metali yapabilir  sizin  metal detektörü.

Ana menüden başlayarak işletim modlarından birini seçmeniz yeterlidir:

 • Canlı Ses
  Bu çalışma modu, madeni para, yüzük ve diğer takılar gibi sığ metal nesneleri bulmak için VLF metal dedektörünü etkinleştirir. Akustik bir çıkışın yanında, sinyallerin basit bir grafik göstergesini de görebilirsiniz.
 • 3D Tarama
  Bu çalışma modu, grafik 3D yer taramaları yapmak için kullanılır. Tüm tarama verileri cihazın belleğinde saklanır. Bu bilgiler,  yeraltı nesnelerinin ve yapılarının grafik 3D görüntülerini oluşturmak için Görüntüleyici 3D Yazılımına aktarılabilir  .

Visualizer 3D yazılımı ile görüntüler

Metal dedektörü ve 3D zemin tarayıcı Evolution NTX, hazine avcıları, altın arayanlar, metal dedektörleri ve arkeologlar tarafından kullanılabilir.

3D tarama fonksiyonu ve Visualizer 3D yazılımı   ile yeraltının 3D grafiğini oluşturabilir ve gömülü paraları, yüzükleri, mücevherleri ve benzeri hazine eşyalarını ve eserlerini bulabilirsiniz. Özellikle metalik nesneler başarıyla tespit edilebilir. Gömülü nesneler, grafik 3B gösterimde farklı renklerle gösterilir.

Son Olarak;

Diğer Tüm Yeraltı Görüntüleme Cihazları İçin Tıklayınız …

Google 

OKM Evolution NTX Yer Altı Görüntüleme Su ve Boşluk Bulma Cihazı için 1 değerlendirme

 1. Altın Dedektörü

  OKM Evolution NTX Yeraltı Görüntüleme, Toprak Altı Görüntüleme Sistemleri, Su ve Boşluk Bulmak için kullanılan OKM Evolution NTX özellikleri, fiyatları …

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102