İndirim!

Derin Altın Dedektörü – Nokta Fors Gold Plus Derin Görüntülü Metal Altın Define Dedektörü

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Nokta Fors Gold Plus Dedektör Standart Paket en iyi fiyatla altindedektoru.net’den satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin …

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

Nokta Fors Gold Plus Dedektör Standart Paket en iyi fiyatla altindedektoru.net’den satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin …

Ünlü FORS platformu üzerine inşa edilen FORS Gold +, gelişmiş altın arama yetenekleri sunar. 19 kHz frekansta çalışan FORS Gold +, tümü zorlu zemin koşulları için tasarlanmış iSAT (Akıllı Kendinden Ayarlı Eşik) ve 2 ayrım modu ile yeni bir gelişmiş Tüm Metal Modu içerir.

Nokta Fors Gold Dedektör Altın Dedektörü Cihaz incelemeleri, güncel ek özellikleri ve fiyatları Derin Dedektör farkıyla satışta!

Nokta Fors Gold Plus Dedektör Satılık Altın Altın Dedektörü.  Altın Dedektörü, Satılık Spot Dedektör, Satılık Altın Dedektörü, Nokta Fors Altın. En küçük altın parçacıklarına duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Altın tarlalarında sıklıkla karşılaşılan yüksek mineralli zemin ve taşların cihaz üzerindeki etkilerini minimuma indirmektedir. Hatta ayarları sayesinde diğer dedektörlerin kaçırdığı altını eşsiz derinliklerde tespit eder.

Pro paket alternatifi mükemmel bir dedektördür. Aynı zamanda altın ararken ihtiyacınız olan tüm farklı arama başlıklarını ve aksesuarları da sunar. Kısacası, FORS Gold yalnızca doğadaki altın parçacıklarına ulaşmak için nihai gücünüz değil, satın almak isteyeceğiniz nihai altın dedektörüdür.

Nokta Fors Gold Plus

EN ZOR ARAZİLER İÇİN Spot Dedektör Fors Altın Dedektörü
Deneyimli altın arayıcılarının bildiği gibi, dünyanın dört bir yanındaki altın sahaları dedektörler için zorlu zemin koşullarına sahiptir. Satılık Dedektör Bu alanlar genellikle yanlış sinyallere neden olan ve çoğu dedektörün performansını olumsuz etkileyen yüksek düzeyde demir mineralleri ve mineral taşlar içerir. Satılık FORS Gold dedektör, bu mineralleri yok etmek için tasarlanmış özel ayarları sayesinde en zor arazi koşullarında bile sorunsuz çalışır.
Fors Altın

Nokta Fors Gold Plus ZEMİN TAKİBİ

FORS Gold  dedektör , otomatik ve manuel zemin ayarlarının yanı sıra  arama sırasında sürekli değişen zemin yapılarını izler ve değişikliklere göre zemin dengesini otomatik olarak yeniden yapılandırır. Görünür veya görünmez zemin değişiklikleri cihazın derinlik ve ayırma performansını etkilediği için uygun zemin koşullarında cihazın yüksek performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Nokta Fors Gold Plus DAHİLİ LED AYDINLATMA

FORS Gold altın dedektör LED aydınlatması bulunmaktadır. Böylece gece veya karanlık yerlerde arama yaparken taradığınız alanı aydınlatmaktadır. Özellikle size büyük kolaylık sağlar. Harici bir aydınlatma cihazı taşımanıza gerek yoktur.

Tecrübeli altın arayıcılarının bildiği gibi, dünyadaki altın sahaları dedektörler için zorlu zemin koşullarına sahiptir. Genellikle yanlış sinyallere neden olan ve çoğu dedektörün performansını olumsuz etkileyen demir mineralleri içerir. FORS Gold, bu mineralleri yok etmek için tasarlanmış özel ayarları sayesinde en zorlu arazi koşullarında bile sorunsuz çalışır.

Nokta Fors Gold Plus 3 ARAMA MODU
Genel Arama

Cihazın en derin modudur. Bu modda, diğer modların aksine, eşik sesi olarak da adlandırılan sürekli bir arka plan sesi vardır. Bu sesteki farklılıkları takip ederek çok daha derin araştırma yapma şansına sahip olacaksınız.

Ayrım (DI3)

3 sesli ayrım modudur. Bu mod, özellikle farklı metallerin bulunduğu alanlarda ses yardımı ile metal ayrımı yaparak hızlı ilerlemenizi sağlar.

Derinlik (BST)

2 sesli ayrım modudur. Açık altın sahalarında kullanılmak üzere geliştirilen bu mod, DI3 modundan daha derindir. Altın aramasını derinleştirerek ve mevcut zeminde olası yüksek mineral taş etkilerini azaltarak çalışır.

Nokta Fors Gold Plus İçin ZEMİN TAKİBİ

FORS Gold, otomatik ve manuel zemin ayarları bulunmaktadır. Üstelik arama sırasında sürekli değişen zemin yapılarını izler. Hatta değişikliklere göre zemin dengesini otomatik olarak yeniden yapılandırır. Görünür veya görünmez zemin değişiklikleri cihazın derinlik ve ayırma performansını etkiler. Böylece uygun zemin koşullarında cihazın yüksek performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

ÇİFT LCD EKRAN VE GRAFİK KULLANICI ARAYÜZÜ

FORS Gold, biri sistem kutusunda diğeri tutamakta olmak üzere 2 LCD göstergeye sahiptir. Çift LCD ekran ve grafik arayüzü bulunmaktadır. Ayrıca FORS Gold ayarları kolaylıkla yapılabilmektedir.

Sistem kutusundaki LCD ekranda ayarlarınızı yaptıktan sonra, çoğu bilgiyi öndeki ekrandan takip edebilirsiniz. Tekrar tekrar LCD ekrana dönmenize gerek yok. Bu, arama sırasında büyük rahatlık sağlar.

ELEKTRONİK KESİN NOKTA VE DERİNLİK GÖSTERGESİ

FORS Gold ile tespit edilen hedefin merkezini veya tam noktasını bir düğmeye basarak kolayca bulabilirsiniz. Nokta Tespiti modunda hedefe yaklaşıldıkça sinyal tonu artar ve tonu değişmektedir. Böylece hedefin tahmini derinlik bilgisi her iki ekranda da gösterilmektedir. Nokta tespiti özelliği kazarak zaman kaybetmenizi önler ve hedefe kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

TİTREŞİM MODU

İşitme engelli kullanıcılar düşünülerek tasarlanan FORS Gold, titreşim özelliği ile bir ilki gerçekleştirdi. Ayrıca titreşim özelliği, sessiz arama yapmak isteyen veya kulaklık kullanmak istemeyen kullanıcılar için, çevre gürültüsü dalgalar ve rüzgar gibi yüksek çevresel gürültüye sahip dış mekanlarda idealdir.

DAHİLİ LED AYDINLATMA

FORS Gold LED  aydınlatma gece veya karanlık yerlerde arama yaparken taradığınız alanı aydınlatarak size büyük kolaylık sağlar. Harici bir aydınlatma cihazı taşımanıza gerek yoktur.

Daha Fazla Define Dedektörü Çeşitleri İçin Tıklayınız

Google

Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

Marka

Nokta Dedektör

Derin Altın Dedektörü – Nokta Fors Gold Plus Derin Görüntülü Metal Altın Define Dedektörü için 1 değerlendirme

  1. Altın Dedektörü

    Nokta Fors Gold Plus Dedektör Standart Paket en iyi fiyatla altindedektoru.net’den satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin …

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102