İndirim!

Altın Dedektörü – Minelab Gpx 5000 Altın Define Metal Arama Derin Dedektör

(2 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Minelab GPX 5000 Geliştirilen yeni özellik ve fonksiyonları ile altın arama dedektörü bir önceki modelinden daha üstün hale gelmekle kalmayarak, aynı zamanda segmentin en üst basamağına çıkmıştır.

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

22 adet stokta

Minelab Gpx 5000 Fiyat Ve Özellikleri

Eğer En İyi Dedektöre Sahip Olmak İstiyorsanız, Şuan En Doğru Ürünü İncelemektesiniz!!!

Yeni Geliştirilen Fonksiyon ve Özellikleri ile GPX 5000 Dünyanın en iyi altın arama dedektörüdür!!!

Geliştirilen yeni özellik ve fonksiyonları ile Minelab GPX 5000 altın arama dedektörü bir önceki modelinden daha üstün hale gelmekle kalmayarak, aynı zamanda segmentin en üst basamağına çıkmıştır.

Böylece bünyesine eklenen Minelab tarafından geliştirilen üstün teknolojileri bulunmaktadır.

Hatta Çok Yönlü Arama (Multi Period Sensing –MPS)

İkili Voltaj Teknoloji (Dual Voltage Technology – DVT)

Üstelik Akıllı Elektronik Zaman Ayarı (Smart Electronic Timing Alignment – SETA)

Bu sayede GPX 5000 yüksek performansa erişmiş her zamankinden daha iyi altın arama kapasitesine sahiptir.

Bunun yanı sıra GPX 5000 diğer dedektörlere kıyasla yeni geliştirilmiş ek özellikler, yeni toprak altı zamanlama sistemi ile yer altındaki en derinde bulunan madenleri bulabilme olanağı sağlamaktadır.

Minelab GPX 5000 bahsedilen özellikleri sayesinde en zorlu arazi koşullarında dahi toprak altındaki altın külçelerini sessiz ve kolay bir şekilde tespit edebilme garantisi sunmaktadır.

GPX 5000 tam 8 zamanlama opsiyonuna sahiptir. Bu detektördeki dijital ve elektronik aksamı değiştirmektedir. Her zamanlama fonksiyonu değişik toprak koşullarında en ideal performans elde edilebilmesi için özel dizayn edilmiştir.

Bu da aynı dedektörün içinde 8 ayrı dedektör bulunması anlamına gelmektedir. GPX 5000 değerli ve en derindeki hedefleri define ve maden arayıcıları için kolaylıkla tespit edebilir. GPX 5000 kullanıcı dostu arayüze sahiptir.

Bu sayede hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için kolay bir kullanım anlamına gelir. 6 farklı arama modu ve otomatik fonksiyonları ile kolay kullanım daha da artmakta, altın ararken bu sayede en iyi dedektöre sahip olunmaktadır.

Minelab GPX 5000 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

DVT ve SETA teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunması en güç işlenmemiş altın parçacıkları kolaylıkla bulabilirsiniz,

Yeni zamanlama fonksiyonları sayesinde GPX 5000 çok yönlü ve daha becerikli hale getirilmiştir. 8 farklı zamanlama fonksiyonu tek bir dedektörede toplanmıştır. Bu da GPX 5000 ile 8 farklı dedektöre sahip olacağınız anlamına gelmektedir. Bir önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna ek olarak 3 yeni zamanlama fonksiyonu;

 • Madeni Para / Kalıntı
 • Maden Tuzu / Altın
 • Kaliteli Altın

GPX 5000 Kaliteli arama fonksiyonu sayesinde çok daha hassas ve en derinde arama yapabilme olanağı sunmaktadır. Daha önce kimsenin ulaşamadığı derinlikteki altınları siz keşfedin.

GPX 5000 Maden Tuzu  / Altın fonksiyonu sayesinde tuzlu / mineralli topraklarda dahi her boyutta ki altını rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Bu fonksiyon özellikle plajlarda yüksek başarı elde etmektedir.

GPX 5000 Madeni Para / Kalıntı fonksiyonu bereketli toprak koşullarında derinde arama olanağı sunmaktadır,

Ayrıca  “Elektronik Teknolojisi” sayesinde her türlü toprak koşullarında yüksek hassasiyetle hedef tespit etme imkanı sunmaktadır.

6 Farklı Arama Modu sayseinde modlar arası kolay geçiş ve arama kolaylığı sunmaktadır;

 1. Yüksek Madeni (Hi Mineral)
 2. Arazi (Patch)
 3. Değersiz Toprak (Hi Trash)
 4. Yer Tespit (Pipoint)
 5. Gibi modları mevcuttur. Ayrıca 6 arama modu kişiselleştirilerek istenildiği şekilde adlandırılabilmektedir.
 6. GPX 5000 geliştirilmiş “Rx Gain” özelliğine sahiptir. Hatta bu sayede çok daha hasssas bir şekilde alan taraması yapılabilir.

Otomatik Zemin Tarama opsiyonu ile her türlü toprak koşuluna uyum sağlayarak aramayı kolaylaştırır. (Sabit, İzleme, Hızlı İzleme, Zemin Tpip ve Hızlı Takip Butonu).

Minelab Gpx 5000 Altın Dedektörü ve Define Dedektörü için en çok tercih edilen cihazlar arasındadır.

Ses Ayar ile duyma kabiliyetine göre ayarlanabilmektedir. (Aşamalı ses, ses, yoğun sinyal, cevap, hedef sesi, ses limit )

Demir İkaz özelliği sayesinde gereksiz metalleri elemine edebilmektedir.

Hareket kontrol özelliği sayesinde kişisel arama hızına göre optimum ayar yapılabilmektedir. Elbette hedef tespiti hiç olmadığı kadar kolaylaşmaktadır.

Ses İptal Ayarı özelliği sayesinde otomatik ya da manuel olarak istenilmeyen. Tüm ses dalgalarını en düşük seviyeye getirebilmektedir.

Ekran arka aydınlatması sayesinde karanlık ya da gece aramalarında kolaylık sağlar. Bunun yanı sıra bu ekranda pil durumunu anlık olarak takip edebilmektesiniz.

Hafif Li-On bataryaya sahiptir,

GPX 5000 mikrofon güçlendirme özelliğine sahiptir,

İki farklı arama başlığı (11 inc Double D ve 11 inc Monoloop) ile arama becerisi daha da artırılmıştır. (Başlıklar Ürüne Dahildir)

İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Arapça Dil opsiyonlarına sahiptir.

Minelab Dedektör 1985 yılında ilk olarak Minelab Goldseekers 15000 modeli ile piyasaya çıktı.Minelab, altın dedektörleri, mayın dedektörleri ve güvenlik teknolojileri konusunda dünya lideridir. Mayın temizleme, askeri ihtiyaçlar ve üst arama dedektörleri konularında dünyanın en büyük üreticisidir.Dünyanın en iyi metal dedektörlerini üreterek kullanıcıların altın bulma şansını arttırıyor.

Satışı Devam Eden Minelab Modelleri : Minelab GPZ 7000Minelab GPX 5000Minelab GPX 4500Minelab SDC 2300Minelab CTX 3030Minelab Excalibur IIMinelab E-TracMinelab SafariMinelab Eureka GoldMinelab X-Terra 705 Gold PackMinelab X-Terra 705Minelab X-Terra 505Minelab X-Terra 305Minelab Go-Find 60Minelab Go-Find 40Minelab Go-Find 20

Marka

Minelab Dedektör

Altın Dedektörü – Minelab Gpx 5000 Altın Define Metal Arama Derin Dedektör için 2 değerlendirme

 1. Muhammet Eser

  İşte bu dedektör gerçekten derin arama dedektörü. Minelab GPX 5000 ve 7000 i gerçekten seviyorum.

 2. mehmet umutlu

  Acaba Minelab GPX 5000 için deneme alanı var mı? Bir kaç firmanın test alanı olduğunu duymuştum. Çünkü kapalı alanda olmuyor.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102