İndirim!

Minelab CTX 3030 Dedektör

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Minelab CTX 3030 Genel Bakış: Gelişmiş FeCo ayrıştırma, entegre GPS ve kablosuz ses sistemi seçeneklerine sahip, tamamı 10 ft (3 m) seviyeye kadar su geçirmez (IP67 derecelemesi) …

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

12 adet stokta

Minelab CTX 3030 Dedektör Su geçirmez arazi tipi CTX 3030, yüksek performanslı hazine dedektörüdür. Mevcut en doğru hedef tanımlamayla daha tarihi hazineleri keşfedin.

FBS 2, SMARTFIND 2, GPSİ VE WI-STREAM TEKNOLOJİSİ
FBS 2: Değişken zemin koşullarında daha fazla hedef bulmak için çoklu frekans iletimi ve bobinden dedektöre veri iletişimi kullanır.
Smartfind 2: En iyi hedef belirleme sonuçları için dijital hedef işleme ve renkli hedef bilgileri içeren FeCo ayrımını sağlar.
GPSi: coğrafi konumların doğru kaydedilmesi için çok yüksek hassasiyete sahiptir.
Wi-Stream: ses kalitesi kaybı olmadan çok hızlı kablosuz ses oluşturur. Derin Dedektör ayarında bir dedektör olmasının sebebi derin algı kapasitesidir.

Minelab CTX 3030 Dedektör

HIZLI MENÜLER
Hızlı Menüler, “hareket halindeyken” ayarlarına kolayca erişmenizi sağlar. Akıllı işlevler (Hassasiyet, Gürültü Engelleme, Ses, Zemin Dengesi) ve özelleştirilebilir bir Kullanıcı düğmesi, algılama sırasında en çok kullanılan kontrollerinizde hızlı değişikliklere izin verir.

ERGONOMİK TASARIM
İyi dengelenmiş tasarım, rahat algılama için kol dayanağının arkasındaki tüm pil ağırlığına sahiptir. Dedektör ihtiyaçlarınızı karşılamak için tamamen ayarlanabilir.

SU GEÇİRMEZ
Bu çok yönlü TREASURE dedektörü ile herhangi bir yeri tespit etmeye gidebilirsiniz. CTX 3030 su geçirmez * ila 10 ft (3 m) olduğundan kara ve su altı tespitinde esnekliğe sahipsiniz.

NİHAİ FECO AYRIMI
Demir (Fe) ve İletkenlik (Co) hedef çözünürlüğü artı ayarlanabilir Ton Kimliği Profilleri ile, istediğiniz hedefleri tespit edebilir (kabul edebilir) ve geri kalanı görmezden gelebilirsiniz (reddedebilirsiniz). Hedef Takibi ve Hedef Ayrımı ile doğru tespit sonuçları için aynı anda birden fazla hedefi tanımlayabilirsiniz.

KABLOSUZ SES
Kulaklığınız dedektöre takılı olmadan algılama özgürlüğüne sahip olun. WM 10 Kablosuz Modülü ^ ile, dahili hoparlörü, birlikte verilen kulaklıkları veya kendi favori kulaklıklarınızı kullanma seçeneğiniz vardır.

TAM RENKLİ EKRAN
Tam renkli LCD, her zamankinden daha fazla hedef bilgiyi açıkça gösteriyor ve CTX 3030’un ayrımcılık yeteneklerini büyük ölçüde artırıyor.

GPS BULMA
Harita ekranını ve Navigasyon Aracını kullanarak nereye gittiğinizi ve nereye gittiğinizi görün.

GeoTrails, daha önce kapladığınız alanı göstermektedir.
WayPoints, ilgi çekici noktaları işaretler.
FindPoints, hazine konumlarınızı işaretler.
GeoHunts, tüm tespit etme maceranızı kaydeder.

PC HARİTALAMA
XChange 2 uygulamasını kullanarak tüm dedektör ayarlarınızı ve hazine konumlarınızı bilgisayarınıza yükleyin. Bulgularınıza fotoğraf ve metin ekleyin, kategorilere ayırın. Konumları Google Haritalar’da görüntüleyin. Ayrıca, favori alanları yeniden keşfetmek için verileri dedektörünüze indirebilirsiniz.

ÇOK DİLLİ
9 farklı dil arasından seçim yapabilirsiniz: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca veya Türkçe.

Ağırlık10 kg
Boyutlar180 × 250 × 55 cm

Marka

Minelab Dedektör

Minelab CTX 3030 Dedektör için 1 değerlendirme

  1. Altın Dedektörü

    Su geçirmez arazi tipi CTX 3030, yüksek performanslı hazine dedektörüdür. Mevcut en doğru hedef tanımlamayla daha tarihi hazineleri keşfedin.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102