İndirim!

Kongar Yeraltı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazı GEO V8

158,000.00 

– Kongar Geo V8 8 Sensörlü bir sistemdir.

– Gerçek zamanlı çekim alma özelliği

– Yapay zeka özelliği sayesinde çekim alırken hata yapma olasılığı yoktur.

– Yapı, tünel, boşluk ve metal algılama özelliği ile hem derinlik hemde çap olarak toprak veya kayada ki farklı oluşumları 3D ve 2D olarak görüntüsünü gerçek zamanlı verebilmektedir.

– En son teknoloji ile üretilmiş yeraltı görüntüleme sistemidir.

18 adet stokta

Stok kodu: kongar-yeralti-goruntuleme-ve-alan-tarama-cihazi-geo-v8 Kategoriler: ,

Kongar Geo V8 Yeraltı Görüntüleme Sistemi Yeni Üretim Cihazı : Dünyada tek yapay zeka ile üretilmiş alan tarama ve dedektör özelliğine de sahip tek TUBİTAK ödüllü cihazdır. 

Altın Dedektörü

Kongar Geo V8 Yeraltı Görüntüleme Sistemi ve Cihazı Özellikleri 

– Kongar Geo V8 8 Sensörlü bir sistemdir.

– Gerçek zamanlı çekim alma özelliği

– Yapay zeka özelliği sayesinde çekim alırken hata yapma olasılığı yoktur.

– Yapı, tünel, boşluk ve metal algılama özelliği ile hem derinlik hemde çap olarak toprak veya kayada ki farklı oluşumları 3D ve 2D olarak görüntüsünü gerçek zamanlı verebilmektedir.

– En son teknoloji ile üretilmiş yeraltı görüntüleme sistemidir.

– Kullanımı çok kolay bir cihazdır. Siz yürüdüğünüz anda anlık canlı çekim almaya başlar ve cihazın geçtiği yerin 8 metre altına kadar her türlü yapıyı ve metali net bir uyum içinde datasını çıkarır.

Kongar Yeraltı Görüntüleme Cihazı, yeraltındaki nesneleri ve yapıları tespit etmek için kullanılan çeşitli teknolojileri içerir. Bu cihaz, yeraltındaki farklı özellikleri ve nesneleri tespit etmek için farklı yöntemler kullanır.

Altın Dedektörü

İşte Kongar Yeraltı Görüntüleme Cihazı’nın Yaygın Olarak Görüntüleyebildiği Nesneler

Üstelik Kongar Metal Dedektörü Olarak da Kullanılır: Yeraltındaki metal nesneleri (örneğin, madeni paralar, takılar, tarih öncesi veya tarihi metal nesneleri, borular) tespit etmek için kullanılır.

KONGAR yeraltı görüntüleme cihazı, farklı tipteki nesneleri tespit edebilir ve görüntüleyebilir. Bazıları şunlarla sıralanabilir;

Kongar ile Su Kaynakları: Kongar yerlatı görüntüleme cihazı, yeraltı su kaynaklarını tespit etmek için kullanılabilir. Su tabakalarının derinliği, kalınlığı ve su seviyeleri bu cihazlar aracılığıyla belirlenebilir

kongar
kongar

Kongar ile Yeraltı Boruları ve Tesisatı Tespiti: Kongar, yeraltı borularını, su şebekelerini, elektrik kablosu hatlarını ve diğer alt yapı tesisatını tespit edebilir. Bu, inşaat ve altyapı projeleri için önemlidir.

Kongar Tarama Cihazı ile Yeraltı Mağaraları ve Tünelleri Tespiti: Kongar, yeraltı mağaralarını, tünelleri ve boşlukları tespit etmek için kullanılabilir. Bu özellikle madencilik, arkeoloji ve inşaat projeleri için önemlidir.

Altın Dedektörü

Kongar ile Zemin Etüd Arkeolojik Kalıntılar Tespiti: Arkeologlar, Kongar kullanarak antik kalıntıları tespit edebilirler. Bu, tarih öncesi veya tarihi sitelerin keşfi için kullanışlıdır.

Kongar Madde veya Hazine Tespiti: Kongar metal dedektörü olarak kullanıldığında, yeraltında gömülü metal nesneleri tespit etmek için bir cevher niteliğindedir. Bu bulabildiği, madeni paralar, mücevherler, antika nesneler veya hazineler olabilir.

Kongar Toprak Tabakaları ve Jeolojik Özellikler Tespiti: Yeraltı görüntüleme cihazı olarak kullanılan KONGAR, farklı toprak tabakalarını ve jeolojik özellikleri tespit etmek için kullanılabilir. Bu, inşaat mühendisliği ve jeolojik araştırmalar için önemlidir.

Altın Dedektörü

Kongar Yeraltı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazı Olarak Kullanılabilmektedir

Kongar Yeraltı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazı Olarak kullanılırken, özellikle yeraltındaki nesneleri tespit etmek için elektromanyetik dalgaları kullanır. Bu cihaz, tünel, mezar, su boruları, yeraltı yapılar ve taşınabilir olmayan nesneler gibi birçok farklı şeyi tespit edebilir. Kongar’ın yüksek hassasiyetli manyetik sensörleri, geniş tarama açıları ve hızlı tarama özelliği tercih sebebi olmuştur. Taşınabilirlik için hafif tasarlanmıştır ve tüm arazi koşullarında kullanılabilme özelliği vardır. Veri kaydedebilme ve işleme yeteneği diğer yeraltı görüntüleme cihazlarına göre kusursuzdur. 

Kongar elektromanyetik dalgaları kullanarak çalışır. Bu dalgalar yeraltındaki nesnelerden yansır ve bu yansımaları algılayarak yeraltındaki yapıları ve nesneleri tespit eder.

Altın Dedektörü

Kongar Jeofizik Cihazı Olarak Dünyanın En Çok Tercih Edilen Zemin Etüd Sistemi

Aynı zamanda bir jeofizik cihazı olan Kongar yeraltındaki farklı tabakaları ve yapıları incelemek için kullanılır. Üretimindeki manyetik sensörü ve diğer jeofiziksel sensör teknikleriyle, yeraltı kayalarını, su kaynaklarını ve yeraltı yapılarını görüntülemek için buluş niteliğinde üretilmiştir.

 

 

 

 

Kongar Manyetik Alan Dedektörü Olarak Bakın Hangi Alanlarda Kullanılıyor ve Neleri Tespit Ediyor.

Kongar manyetik alan tespit dedektörü, yeraltındaki manyetik malzemeleri tespit etmek için de kullanılır. Özellikle metal nesneler ve bazı mineral yatakları gibi manyetik özelliklere sahip olan nesneleri bulmak için kullanışlıdır.

Kongar Yeraltı Zemin Etüd Cihazı Geo V8 Yeraltı Yapılarına ve Tünellere Nasıl Erişiyor. 

Kongar Yeraltı Zemin Etüd Cihazı Olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve yeraltı yapıları veya tüneller gibi sınırlı erişim alanlarındaki görüntülemeleri sağlar.

Kongar Dünyanın En İyi Alan Tarama Cihazı Ödülünü TUBİTAK’dan Aldı.

Kongar alan tarama da tek tercih cihaz. Cihazın alan tarama sensörleri, çevrelerini izlemek ve çeşitli özellikleri algılamak için kullanılan sensörler bulundurur. Bu sensörler genel olarak çevresel değişiklikleri algılayarak çalışırlar. Kongar, özel alan tarama sensörleri ile nesnelerin derinliğini ve çapını belirleyerek kaydeder. elektromanyetik sensörü sayesinde dalgaların yayılma ve yansıma özelliklerini kullanarak çalışır. Bu dalgalar, nesneler tarafından emilir veya yansıtılır ve cihaz, bu dalgaların davranışını izleyerek nesneleri tespit edebilir. Bu teknoloji, yeraltı maden araştırmaları, metal tespiti ve manyetik alan haritalama gibi uygulamalarda da kullanılır. Bunun yanı sıra; su tespiti, maden tespiti, boru tespiti, yapı, tünel, mahsen, boşluk tespiti gibi alan tarama cihazı özelliklerini de kapsamaktadır. Sonuç olarak temelde bir veya daha fazla algılayıcı (sensör) kullanarak çevresel verileri toplar ve bu verileri işleyerek kaydeder.

Kongar Yeraltı Görüntüleme Cihazı, arkeologlar, inşaat mühendisleri, maden mühendisleri, jeologlar ve kolluk kuvvetleri gibi birçok farklı profesyoneller tarafından kullanılır. Bu cihaz, yeraltındaki nesneleri ve yapıları belirlemek, keşfetmek veya incelemek için önemli bir araçtır.

Marka

DMS Elektronik

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kongar Yeraltı Görüntüleme ve Alan Tarama Cihazı GEO V8” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102