Cihaz BilgileriDedektör Haberleri

Kiralık Dedektör

Kiralık Metal Altın Define Dedektör Kiralama ve Yeraltı Cihazları Görüntüleme Ekibi Kiralama

 

Kısaca acil veya tek kullanımlık dedektör kiralama ihtiyacı duyan müşterilerimize, amacına uygun en fonksiyonlu dedektörü bulmak ve önermek bizim işimiz.

NOT: Kiralık olarak verilecek cihazlar sadece 2. el dedektör modellerini içerir.

Tüm Kiralık Dedektörler İçin Tıklayınız  yada bu adrese gidiniz: https://www.altindedektoru.net/kiralik-dedektor

Sıfır olan cihazlar kiralık olarak verilmez!

Dedektör Kiralama Şartları:

  • Kiralık cihaz en az 1 (bir) hafta olarak kiralanır.
  • Kiralanan cihaz bedeli nakit olarak tahsil edilir.
  • Dedektör kiralamada teslimatı kiralayan yapmaktadır.
  • Cihazın tüm kontrolleri yapıldıktan ve kiralama süresi düşülür ardından kalan tutar kiralayana iade edilir.
  • Arıza ve hasar durumunda tamir masrafları kiralayan tarafından karşılanır.
  • Kiralama esnasında kimlik fotokopisi alınır.
  • Dedektör kiralama sözleşmesi yapılır.
  • KDV Fiyatlara Dahil Değildir.
kiralik-dedektor
kiralik-dedektor

Kiralık Derin Define Dedektörleri

Toplu defineleri veya altın benzeri değerli metalleri derin algılama yeteneği ile gören ve sesli uyarı veren dedektörlere denir. Dünyanın en gelişmiş dedektörleri derin define arama dedektörleridir. En uzun menzili 5,65 mt’den tüm değerli metalleri algılama yeteneğine sahiptir.

Aslında derin dedektör denilince akla Lorenz Z1, Drs Elektronik, Deep Eye ( DMS Elektronik) Minelab Gpz 7000, Minelab GPX 5000, Minelab GPX 4500 vb. dedektörler gelmektedir. Derin dedektör kapsamında bu marka dedektörlerin kiralaması yapılmaktadır. Arama konusunda profesyonel değilseniz, tüm illere profesyonel dedektör kullanan personelimiz cihazla birlikte gönderilmektedir.

Kiralık Tek Para & Kalıntı Dedektör

Öncelikle tek para dedektörleri yani kalıntı dedektörleri olarak adlandırdığımız cihazlar, geniş bir alana serpilmiş olan kalıntı paraları bulmak için kullanılmaktadır. Ayrıca bu dedektörlerde derin algılama yeteneği bulunmamaktadır. En iyi tek para (kalıntı dedektörü) 45 cm – 50 cm aralığında değerli metali algılayabilmektedir.

Bu tür dedektörleri hobi olarak kullanan profesyonel olmayan acemi defineciler deneme amaçlı kiralamak isteyebiliyor. Kullanıcılarımızdan gelen kiralık dedektör ile ilgili bazı talepleri aşağıda inceleyiniz:

Kiralık Boşluk Bulucu Alan Tarama Cihazları

Yeraltındaki bu boşlukları tespit etmek için yeraltı görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazları daha önce kullanmamış müşterilerimiz zorluk yaşayabilir. Bu durumda kiralama bedeline ek olmaksızın mekatronik mühendislerimiz bölgenize gönderilmektedir.

Mazhen, Höyük, Mezar, Mağara, Oda ve Tünel Gibi Boşluk Bulmak Profesyonel Metal Arama Dedektörleri ve Yer Altı Görüntüleme Sistemleri İle Gerçekleştirilir. Bu cihazları kullanmayı biliyorsanız yeraltı görüntüleme cihazlarını kendiniz de kullabilirsiniz. Fakat daha önce kullanmadıysanız, yeraltında olan her türlü anomaliyi mühendislerimiz yorumlayarak sizlere bilgi aktarmaktadır. Daha fazla detay için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Su Altı Dedektörleri

Kiralık dedektör kapsamında Su Altında Kalan Define, Tek Para, Kalıntı ve Kaybolmuş Ziynet Eşyalarını, Tespit Etmek İçin Kullanılan Su Geçirmez Metal Dedektörleridir.

Kiralık Altın Dedektorleri

Altın Cüruf (Doğal, İşlenmemiş Altın Parçacıkları) Tespiti İçin Özel Olarak Tasarlanmış, Oldukça Küçük Objelere Karşı Hassas Dedektörlerdir.

Kiralık Yer Altı Görüntüleme Sistemleri

Yeraltı Görüntüleme Sistemleri Mahsen, Mezar, Tünel, Mağara, Oda, Höyük, Define, Metal ve Eski Kalıntı Yapılarının Tespiti İçin En İdeal Teknolojilerdir.

Kiralık Kumsal Arama Dedektörleri

Sahil ve Kumsallarda Arama Yapmak, Kaybolmuş Yüzük, Kolye, Bileklik ve Ziynet Eşyasını Bulmak İçin Üretilmiş, Oldukça Yoğun Mineralli Topraklarda Arama Yapmanıza Olanak Sağlayan Dedektör Modelleridir.

Kiralık Hedef Merkezleme Amaçlı El Dedektörü (PinPointer)

Ufak Metallerin Tam Yerini Hızlı ve Kolay Tespit Etmek İçin Kullanılam El Tipi Metal Dedektörlerdir. Her Dedektör Kullanıcısının Yanında Mutlaka Olması Gereken Önemli Bir Yardımcı Cihazdır.

Kiralık Meteor Taşı Dedektörleri

Meteor Taşı Arama ve Tespit İçin Kullanılan Metal Dedektörleridir.

Kiralık Alan Tarama Cihazları

Alan Tarama Cihazları; Geniş Arazilerde ve Çok Derinde Olabilecek Metal ve Boşlukları Uzak Mesafelerden Tespit Eden ve Sizi Hedefe Yaklaştıran Her Define Dedektör Kullanıcısının Yanında Olması Gereken Yardımcı Bir cihazlardır.

Dedektör Kiralama Sık Sorulan Sorular (SSS) 

Kiraladığım dedektör ile köydeki arazimde kalıntı aradım, bu hobi hoşuma gitti. Fakat kiraladığım dedektörün günü doldu. Uzatabilir miyim ? 

Kiraladığınız dedektörün süresini dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Dedektörü denemek amaçlı kiraladım. Dedektörü satın almak istediğimde nasıl bir yol izlemeliyim?

Böyle bir durumda kira bedeliniz silinir. Hiç bir kiralama bedeli ödemezsiniz. Zaten ödemesini yapmış olduğunuz kiralık dedektör sonsuza kadar satın almış olduğunuz dedektör olur. Aynı gün dedektörün faturası adınıza yazdırılarak tarafınıza gönderilir.

En kolay ve güncel olarak kiralık dedektör bulabileceğiniz muhteşem platformun dedektör kategorisini incelemek isterseniz hemen bu linkte : https://www.altindedektoru.net/dedektor

Aradığınızı Bulamadıysanız Her zaman En İyi Seçenek GOOGLE 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102