Dedektör Bayileri

Kahramanmaraş Alan Tarama

Kahramanmaraş Alan Tarama Cihazı Sistemi Fiyat ve Özellikleri – Kahramanmaraş Alan Tarama Cihazları, Alan Tarama Sistemleri ve Çubukları Özellikleri ve Fiyatları Hakkında En Güncel Bilgiler …

Kahramanmaraş Alan Tarama Cihazı

Kahramanmaraş Alan Tarama Sistemi,Cihazı veya Çubukları Konusunda Bayi Ağı Bulunan Tek Alan Tarama Tedarikçisi Deep Dedektör !!!

 

 

Alan Tarama Cihazları Devamını Görmek İçin Tıklayınız ….

 

İLETİŞİM : 0532 466 71 02

Alan Tarama Cihazı,  Alan Tarama Sistemleri,  Alan Tarama Çubuğu 4000 yıl önce insanlar belirli normlara uygun En İyi Alan Tarama Cihazı ağaç dalları. ile su bulmayı keşfetmiş ve temelde insanda var olan statik enerji ile kütlelerin yaydıkları enerjiler arasında anlaşılır bir mantık kullanılmıştır.

Kahramanmaraş Alan Tarama Sistemi Halen günümüzde bu mantık ile hareket eden teknik cihazlar kullanılmakta olup, bu şekilde sondaj yaparak yer yapısını incelemek. su kuyuları açmak, bazı madenlerin damar ya da yataklarına ulaşmak mümkün olmaktadır.

Bu teknik ile kullanılan Kahramanmaraş Alan Tarama cihazları , sadece su bulmakta değil, yer altında var olan boşlukları, yoğun mineralleri, metal ve metal etkisi veren elementleri ve en nihayetinde bunların arasında en değerli metal olan altını bulmada büyük bir yardımcıdır.

En İyi Alan Tarama Cihazı

Teorik olarak yer altındaki her metalin bir enerjisi oluşur. Kahramanmaraş Alan Tarama Cihazları Biriken enerji yer altından 45 derecelik açılar ile her yöne doğru yayılmaktadır. Bu sinyaller yeryüzüne vardıkları sırada 90 derecelik dik bir açıya kavuşur ve takriben 100-180 cm daha yükselirler.

Bu noktadan sonra tüm sinyaller, dünyanın manyetik çekim prensibine uygun olarak, pusulanın her şartta kuzeyi göstermesi gibi, kuzeye yönelir.

Bütün bu fiziksel gerçeklerden yola çıkılarak günümüzde bu alanda geliştirilen bir takım pratik ve kullanışlı jeofiziksel cihazlar vardır ve bunlara genel olarak “Kahramanmaraş ALAN TARAMA” cihazları denmektedir.

Alan taramalar, özellikle geniş arazilerde ve çok derinde olabilecek bazı metal veya boşlukların tespitinde kullanılan yardımcı cihazlardır.

Kahramanmaraş Alan tarama cihazları detektörlere nazaran büyük arazilerde hedefe varmada ya da yön göstermede çok daha pratik ve hızlı sonuç veren cihazlardır. Aramalarda nihai hedef tespiti için mutlaka bir dedektör ile desteklenmesi gerekmektedir.

Kahramanmaraş Alan Tarama Sistemi

Prensip olarak Alan Tarama Cihazları, statik enerjiyi kullanıcısından direk olarak alıp hareket kabiliyeti olan mekanik bir sistemle hedefin yaydığı frekansları algılayarak yön gösterir.

İstenen doğru sonuca varmak için Alan Tarama cihazının gösterdiği yönleri ve çalışma prensibini iyi anlamak gerekmektedir. Toprak içinde bulunan minerallerin çokluğu ya da yoğunluğu Alan Tarama cihazının kararsız davranmasına sebep olabilir.

Bu kararsız davranışları, olası bir hedefin kesin olarak belirlenmemesi olarak özetlenebilir. Kullanıcının aradığı zaten kararlı sinyallerdir. Yani olası bir hedeftir. Bunu ancak metal Kahramanmaraş Alan Tarama Çubuğu antenleri olan ve kullanıcısından statik enerjisini direkt dokunarak elde eden Alan Taramalar en doğru şekilde çözümleyebilir.

Diğer tarz dijital, ekranlı, hareketli, manyetometre prensibini kullanan ya da lazerli denilen alan taramalar. yani esasen alan tarama olmayan fakat alan tarama cihazı diye satılan cihazlarının tamamı, yanıltıcı ve ticari ürünlerdir.

Kahramanmaraş Alan Tarama Çubuğu

Kahramanmaraş Alan Tarama da en doğru ve hızlı sonucu almak, temel teori ve buna bağlı prensibi değişikliğe uğratmadan, statik enerjiyi kullanarak mümkün olabilmektedir. Kahramanmaraş Alan Tarama Çubuğu Yer altında bulunan metal kütlenin uzun süre bulunduğu yerde hiç açılmadan duruyor olması, metal kütlenin etrafında manyetik bir alan oluşturacaktır.

Bu “Kahramanmaraş Manyetik Alan” cismin toprak altında kalma süresi uzadıkça daha da genişleyerek büyüyecektir. Manyetik alanın, metal etkisi nedeniyle metal objeleri daha büyük veya daha derinden tespit edilmesine hem sebep hem de yardımcı olacaktır.

Sitemizdeki Alan Tarama Cihazları İle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Tıklayın…

Alan Tarama Cihazı Nedir ?

 

Alan Tarama Cihazı Nedir ? Bu bilgilendirme metninde alan tarama cihazları hakkında genel bilgiler bulacaksınız.

Bu Cihazların geçmişi 6000 yıl öncesine dayanır. İnsanlar belirli formlara sahip ağaç dallarını kullanarak su bulmayı keşfetmiş ve günümüzde ise bu mantık çalışan ile teknolojinin ışığı altında cihazlar üretilmekte. Ve bu cihazlar sayesinde sadece su tespit etmek için değil, yer altında var olan boşlukları, yoğun mineralleri, metal ve metal etkisine sahip elementleri ve en değerli metal olan altını bulmada büyük bir yardımcıdır.

Kahramanmaraş Alan Tarama ile Define Arama

Define aramalarında en çok kullanılan sisyemlerden En İyi Alan Tarama Cihazları toprak altında var olan defineleri ve boşlukları bulmamızda adeta bir klavuz görevini üstlenirler. Adeta bir avcının köpeği vazifesini görürler. Hedefi koklar ve o hedefe doğru ilerlemenizi sağlar.

Alan tarama cihazlarının defineye (hazineye) ulaşmada sadece yardımcı bir cihaz olarak kullanılmasını öneririz.

Kahramanmaraş Alan Tarama Cihazı Arazi Koşulları

Adında alnaşılacağı gibi büyük alanları (arazileri) tarar ve bu alanda uzun yıllar önce gömülmüş herhangi bir metal (define). Veya boşluk var ise, kullanıcısını o Alana doğru yönlendirir ve hedefe yaklaştırır. Alan Tarama Cihazlarına güvenerek kesinlikle kazı yapılmamalıdır.

Bu Cihazlar kullanımında amatör ve profesyonel kullanıclara göre tavsiye edilen sistemler vardır. Amatör kullanıcılarının veya çok fazla deneyim ve tecrübesi olmayanlar. Defineciler için alan tarama sistemlerinde karşılıklı iki kişinin alan tarama antellerini karşılıklı tutarak kullandığı sistemler önerilir.

Bu sistemler etrafta herhangi bir hedef var ise o hedefe doğru istikamet verir.Profesyonel ve tecrubeli alan tarama kullanıcılarına ise; tek kişinin kullanabileceği şekilde tasarlanmış olan sistemler önerilir.

Kahramanmaraş Alan Tarama Cihazı Çeşitleri

 • Ajax Alpha Alan Tarama Cihazı
 • Ajax Lota Dedektör Alan Tarama Cihazı
 • Gold Step Device Alan Tarama Cihazı
 • Conrad X3 Ultra Plus Yeraltı Görüntüleme Cihazı
 • MWF Spark – Alan Tarama Cihazı
 • Conrad Lrl Alan Tarama Cihazı
 • Bio Tara Alan Tarama
 • Tesoro Hunter Gold Satılık Alan Tarama Cihazı
 • Tesoro Hunter Satılık Alan Tarama Cihazı
 • Jeotara Alan Tarama
 • Alan Tarama Çubuğu
 • Deep Seeker Device Otomatık – Alan Tarama Cihazı
 • GOLD XP-8 Alan Tarama Cihazı LAZERLİ Metal Bulan Elektronik Arama
 • GOLD T-1 3 Lazerli Alan Tarama Cihazı
 • ASV Proton Elic Dedektör
 • EXEN V3 Alan Tarama Cihazı

Tüm Alan Tarama Cihazları İçin Tıklayınız ….

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102