İndirim!

GMAXX 2 Xp (Concentric 25/21 cm Başlıklı) Dedektör

(1 müşteri incelemesi)

1.00 

GMAXX 2 Xp (Concentric 25/21 cm Başlıklı) Dedektör – Altın Dedektörü, Xp Modelleri ve Altın Metal Arama Cihazları İçin Sayfanın Güncel Açıklamalarını İncele …

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

11 adet stokta

GMAXX 2 Xp (Concentric 25/21 cm Başlıklı) Dedektör – Altın Dedektörü, Xp Modelleri ve Altın Metal Arama Cihazları İçin Sayfanın Güncel Açıklamalarını İncele

GMAXX 2 Dedektör Xp, Tüm Aramalar İçin Çok Yönlü Dedektör

 

4,6 kHz arama frekansı sayesinde, G-Maxx 2, çeşitli zemin tipindeki paralar ve önemli nesneler için güçlü ve çok yönlü bir dedektördür.

Kurulumdaki önemli bir esneklik, Multi-Tones modu, IRON LEVEL ve yeni IRON THRESHOLD ayarları sayesinde, beklediğiniz toprağa uymanızı sağlar.

LCD ekrana kıyasla insan kulağının olağanüstü analiz fakülteleri nedeniyle, bir LCD ekran yerine anlık ses sinyalini seçtik.
LCD ekranlar gerçek zamanlı olarak yanıt veremez ve çok kısa veya diğer sinyallere çok yakın olan zayıf sinyalleri yakalamaz.

G-Maxx II ses sinyali, en belirgin olmayan sinyalin gerçek zamanlı çıkışını sağlar.

Dedektörlerimiz geniş tarama arama kafaları (Çift D) kullanır, çünkü bu bobin geometrisi daha iyi bir zemin penetrasyonu sağlar.

Cihazımızın sağlamlığını ve üretim kalitesini takdir edeceksiniz. Metal dedektörü genellikle zor koşullarda kullanıldığından, en hassas parçalara tam dikkat gösterdik. G-Maxx, kaliteli parça ve malzemelerle geliştirilmekte ve üretilmektedir, böylece XP dedektörünüzün kullanım ömrünü uzatır.

G-Maxx XP dedektörünün bu evrimi, tamamen yeni bir elektronik devreden, aşağıdaki gibi yeni fonksiyonlara sahip.

Kablosuz Kulaklık

Kablosuz kulaklık: verici şimdi bu dört yeni dedektörün devre kartlarına entegre edilmiştir. İki adet değiştirilebilir kanalla dizayn edilmiştir. Dedektörlerin önündeki FREQ SHIFT anahtarı, iki çıkış kanalının hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlar: CH 1 veya CH 2.
Frekans değiştirme: Yeni bir anahtar (FREQ SHIFT), yakınlarda kullanılan diğer XP cihazlarından gelen paraziti azaltmak için algılama frekansının (Frekans. 1 veya Frekans. 2) ayarlanmasını sağlar.

Demir istilası olan bölgelerde hedeflerin algılanmasını iyileştiren yeni analog filtreler. Ütü tarafından oluşturulan maskeleme dairesi büyük ölçüde azaltılmıştır. Bu nedenle demir bulaşmış alanlarda ilgi hedefleri daha kolay tespit edilebilir, böylece süpürme işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmesi sağlanır.

Ayrıca, şimdi çok daha hassas olan hassasiyet ayarlarının derecesini de iyileştirdik. Hassasiyet ayarları yelpazesinde “yakınlaştırdık”, ayarlarınızda daha fazla hassas ayar yapmanızı mümkün kılar ve size mümkün olan en kolay hassasiyeti ayarlayabilirsiniz.

G-Maxx 2 hala “çok tonlu” bir dedektördür, ancak kullanıcı artık demir seviyesi ayarını IRON THRESHOLD potansiyometresini kullanarak ayarlayabilir. Bu potansiyometre, sadece demir kaplayan bir aralık ile bir algılama ayarı olarak görülebilir. 0 ile 20 arasında değişen ince ayar ayarlarına sahiptir.

Tüm demir sesleri orta ses seviyesindedir. Ayar ne kadar yüksek olursa, tespit edilen demir için perde o kadar düşüktür.
Bu, örneğin, küçük tırnakların sadece düşük bir aralıkta toplanmasını sağlarken, daha büyük olanları orta adımda algılanacaktır. Şüphesiz zaten bileceğiniz gibi, çok yüksek düzeyde bir ayrımcılık dedektörün performansını engelleyebilir.

Bu ayar daha önce kullanıcıların çoğunluğuna uygun olan alevelde önceden ayarlanmış. Ancak çoğu zaman yeni başlayanlar, ütülerin makinelerine kaydolmasını istememelerine karşın, daha ileri seviyedeki kullanıcılar, zorlu arazilerdeki hedefleri tespit etmeyi kolaylaştırmak için bu seçeneğe sahip olmayı tercih ediyor.

ZEMİN, SİLENCER, DEMİR SES (önceden Seviye) ayarları değişmeden kalır.

Marka

XP Dedektör

Ağırlık1 kg
Boyutlar1 × 1 × 1 cm

GMAXX 2 Xp (Concentric 25/21 cm Başlıklı) Dedektör için 1 inceleme

  1. Altın Dedektörü

    GMAXX 2 Xp (Concentric 25/21 cm Başlıklı) Dedektör – Altın Dedektörü, Xp Modelleri ve Altın Metal Arama Cihazları İçin Sayfanın Güncel Açıklamalarını İncele

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102