İndirim!

Deep Hunter 3D Pro – Makro Görüntülü Derin Altın Define Dedektörü

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Deep Hunter 3D Pro dedektör, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek görüntülü metal dedektörüdür.

Sipariş ve Bilgi İçin : +905324667102 

Cihazlar hakkında bilgi alın müşteri temsilcisine sipariş birakın. Aynı gün kargo ile ürününüz ayağınıza gelsin. Havale ile satın alma seçeneklerimizde %3 indirim uygulanmaktadır. 

Deep Hunter 3D Pro dedektör, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek görüntülü metal dedektörüdür.

Deephunter 3D Pro Nokta Makro DEFİNE ve TEK PARA DEDEKTÖRÜ BİR ARADA

Kısaca Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeler içindir. Hatta inanılmaz derinliklerden metali tespit eder.

Böylece Deephunter dedektör, tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojisidir. Aslında kullanıcı tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister.

Bununla birlikte bu 3D görüntülü dedektör, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilir.Hatta takı gibi küçük bir metali bile yakalayabilen bir dedektöre sahip olabilmektedir.

MOD 1 ARAMA SİSTEMİ

Özellikle sallamasız (non-motion), metal ve boşluk tespiti yapabilen, görüntülü define dedektörü modu bulunmaktadır.

Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile kullanılmaktadır. Böylece dedektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri bile rahatlıkla tespit edebilirsiniz.

Ayrıca, daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan T100 opsiyonel büyük arama başlığı (60 x 100 cm) ile de daha büyük hedefleri inanılmaz derinliklerden tespit etme olanağı bulabilirsiniz.

Üstelik bu mod amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Hatta pratik ara yüzlere sahiptir. Bu ara yüzler sayesinde hem tespit ettiğiniz hedefin 3D grafiğini hem de metalin cinsini ve derinliğini ekranda görebilirsiniz.

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI ve 3D HEDEF GRAFİĞİ

Hedef tespitinden sonra alınan rapor ekranında hedefin 3D grafiği ayrıca metal ayrımı görülebilir. Deephunter dedektör mükemmel metal ayrımı vardır. Bu sayede tespit edilen metalin cinsini altın, değerli, demir ve çelik olarak dört farklı grupta bildirir.

BOŞLUK TESPİTİ

Bununla birlikte metal tespiti ve ayrımındaki başarısının yanı sıra, boşluk tespiti ve boşluk içerisindeki metallerin ayrımlarını yapabilme yeteneği bulunmaktadır. Böylece mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına 3D grafik görüntüleri ve farklı ses tonları ile bildirir.

DERİNLİK TESPİTİ

Tespit edilen hedefin derinliğini “cm” cinsinden oldukça doğru ve başarılı bir şekilde kullanıcısına ekranda gösterir.

DEMİR RET

Deephunter dedektör demir ret özelliği ile demir içerikli (değersiz) ve atık metalleri eleyerek, sadece değerli metalleri tespit edebilme özelliği sayesinde kullanıcısına rahat ve pratik bir arama imkanı sunar.

HEDEFİN SİNYAL GRAFİĞİ

Mod 1’de osiloskop sistemi, hedefin sinyal grafiğini eş zamanlı olarak ekranda verir. Cismin yaklaşık olarak derinliğinden haberdar olabilirsiniz.

MOD 2 ARAMA SİSTEMİ

Sallamalı (motion), çok hızlı ve derinden küçük metalleri tespit edebilen, sesli tek para dedektörü modu bulunmaktadır.

Özellikle bu modda sallamalı olarak (motion) kullanılan C32 standart arama başlığı (26 x 32 cm) ile tek para. Hatta takı, süs eşyası ve diğer küçük objeleri tespit edebilirsiniz.

İsterseniz mod 1’de olduğu gibi, C47 opsiyonel büyük arama başlığını (39 x 47 cm) kullanarak daha derindeki ve büyük hedeflere de ulaşabilirsiniz.

Kolay bir kullanıma ve metal ayrımına sahip bu sistem bulunan metali altın, değerli ve değersiz olarak 3 farklı ses tonu ile ayırır.

MİNERALLİ TOPRAKLARDA YÜKSEK PERFORMANS

Deephunter 3D  Deephunter®’ın Mod 2’de kullanılan. Yüksek mineralli zeminler için tasarlanmış özel ayarları sayesinde her türlü arazi yapısında kolaylıkla arama yapılabilir.

Özellikle plaj, ıslak kum, sürülmüş toprak, vb.alanlarda demir ayarlarını kullanmaktadır. Böylece bu minerallerden gelen parazitleri yok ederek cihazın doğru sinyal vermesini sağlar.

DEMİR ELEME

Tıpkı Mod 1’de olduğu gibi bu modda da demir eleme özelliği kullanır. Bu sayede demir içerikli (değersiz) ve atık metaller elenir ve sadece değerli metallerin tespiti sağlanır.

Bu şekilde aramak istemediğiniz metalleri eleyip aramalarınızı hızlandırabilirsiniz.

3 FARKLI TONDA METAL AYIRIMI

Mod 2 çok net ve kolay anlaşılır bir metal ayrımı sistemine sahiptir. Tespit edilen metalleri 3 farklı ses tonu ile kullanıcısına bildirir. Demir için kalın tonda, değerli ve altın için ise birbirine yakın 2 ince tonda uyarı sesi verir.

PRATİK VE KOLAY KULLANIM

Mod 2, ister profesyonel ister amatör tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabilecekleri bir moddur. Hatta hedef tespitinde sadece sesli uyarı vererek çok hızlı arama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Deephunter 3D Pro Paketi İçindekiler

 1. Sistem Kutusu
 2. Arama Kolu
 3. Deephunter 3D DD Arama Başlığı 44×36 cm (T44)
 4. Deephunter 3D DD Arama Başlığı 100×60 cm (T100)
 5. T100 DD Arama Başlığı Taşıma Çantası
 6. Deephunter 3D DD Arama Başlığı 47×39 cm (C47) ve Kapağı
 7. Deephunter 3D DD Arama Başlığı 32×26 cm (C32) ve Kapağı
 8. Sistem Kutusu Deri Taşıma Çantası
 9. Taşıma Yeleği
 10. Elcek Ara Kablosu
 11. Kulaklık
 12. T100 DD Arama Başlığı Kontrol Ünitesi
 13. Şarj Cihazı
 14. Lityum Polimer Batarya
 15. Araç Şarj Cihazı
 16. Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi ve DVD
 17. Arama Başlığı Bağlantı Kiti
 18. Taşıma Çantası

 

Son Olarak;

Daha Fazla Cihaz İçin Define Altın Dedektörü Kategorisini İnceleyiniz …

 

Marka

Nokta Dedektör

Deep Hunter 3D Pro – Makro Görüntülü Derin Altın Define Dedektörü için 1 değerlendirme

 1. Altın Dedektörü

  Deep Hunter 3D Pro dedektör, derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek görüntülü metal dedektörüdür.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102