İndirim!

Ajax Primero Altın Metal Derin Yeraltı Tespit Dedektörü

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Ajax Primero Dedektör metal dedektörü, çok sayıda işleve ek olarak metallerin, altının, gömülü hazinelerin ve boşluğun tespiti ve keşfi için 9 gelişmiş sisteme sahiptir.

Sipariş ve Bilgi : +905324667102

Kısaca Ajax Primero, üst düzey teknolojik performans ve yeni konseptler ile altın, mineral ve gömülü hedefleri tespit etmek için 9 sistem içerir …

Ajax Primero

İlk olarak Primero derin metal dedektörü, çok sayıda işleve ek olarak metallerin, altının, gömülü hazinelerin ve boşluğun tespiti ve keşfi için 9 gelişmiş sisteme sahip.

En son bilim kurgu sahnelerinde gördüğünüz, etkili bir şekilde uygulanabilen geleceğin teknolojisi olarak düşünülebilir.  Fakat size kaliteli ve benzersiz bir arama yapan derin metal dedektörleri teknolojisi için Ajax Primero yaratıcı ekibi ile Yeraltındaki altın, mineral ve hazinelerin tespiti. Hatta keşfi için en yeni ve en doğru Bilimsel sistemleri barındıran modern bilimsel gerçekliğe ilk kez küresel olarak.

Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garanti ile.

Ajax Primero Metal Dedektörü Açıklaması

 

Öncelikle Ajax Primero gelişmiş sistemler ve benzeri görülmemiş yazılımlar ile size en güçlü ve doğru algılama sistemlerini sunar.

Bunun yanında  Ajax Primero dünyadaki ilk en derin dedektör. Aramada ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynakları sağlayan gerçekten yeni bir bilimsel devrim.

Üstelik gelişmiş algılama sistemlerinin hassas, verimli ve yenilikçi araştırma yöntemleriyle ilk kez keşif gezileri ertelemeyeceksiniz. Yalnızca dedektör teknolojisi için Ajax Primero, tüm algılama ve keşif sistemleri üzerinde çalışmanıza olanak tanıyan benzersiz ve modern bir tasarıma sahiptir.

Bundan böyle hedefinize ulaşana kadar keşif gezilerinizin genel planlarını kontrol etmenizi sağlayan yüksek seviyeli işletim programları ve ayarları.

Ajax Primero, üst düzey teknolojik performans ve yeni konseptler ile altın, mineral ve gömülü hedefleri tespit etmek için uzmanlaşmış 9 farklı sistem. Dolayısıyla bu sistemler size hedef etrafında daha spesifik detaylarla entegre edilmiş doğru sonuçlara götürmekte.

Ajax Primero Metal Dedektörü Özellikleri

 

 • İlk olarak Tek bir cihazda birden fazla işlev.  9 gelişmiş sistemi kullanmasına izin teknoloji.
 • Üstelik Keşiflerinizi kolayca tamamlamanız için size güç ve güven veren modern ve benzersiz tasarım. Hatta algılama kolaylığına, hafifliğe ve kullanım kolaylığına sahip.
 • Üstelik Bu cihaz tamamen ve tüm parçaları ve bileşenleri. Ajax fabrikası aracılığıyla herhangi bir harici parça kullanılmadan algılama teknikleri için yapılması özelliği. Bundan böyle cihaza yüksek performans, güvenilirlik ve kalite.
 • Bununla birlikte sonuçları ve ayarları 5 inç boyutunda görüntülemek için renkli ekran. Kullanıcının genel cihaz ayarlarını kontrol etmesine ve aramanın sonuçlarını. Özelliklerini göstermesine olanak.
 • Arama sırasında size hassas kontrol ve cihazı kullanım kolaylığı sağlayan ideal arayüzler ve programlar.
  Cihaz taşıma sapının içindeki ana batarya yuvası açılıp kapanabilir. Böylelikle cihazın ana kasasını açmaya gerek kalmadan hasar görmesi durumunda kolayca değiştirilebilen bataryadır.
 • Temel güç, cihazın maksimum ses seviyelerinde. Hatta arama ekranının arka ışık seviyelerinde 5 sürekli çalışma saatinde çalışmasını kontrol etmekte.
 • Yedek güç bankası ünitesi, ana güç bittiğinde cihaza bağlanabilir. Bu da cihazla 10 kesintisiz çalışma saati çalışmanıza olanak tanır.
 • MP3 ve WAVES’te uygun ve çeşitli ses sonuçlarıyla. Net arama sonuçlarını ve uyarıları duymanızı sağlayan kulaklık çıkışı.
 • Yüksek performans ve doğru şarj için pilin hızlı ve akıllı bir şekilde şarj edilmesini sağlayan şarj prizi.
 • Çok görevli arama sistemlerinin giriş soketi sayesinde çalışmak istediğiniz sistemi seçebilirsiniz. Fakat arama sensörünü herhangi bir çaba veya zaman harcamadan söküp takmak için. Gelişmiş bir mekanik mekanizmaya sahp.
 • Kontrol tuşları arayüzü, anti-şok ve nem düğmelerine basarak çalışır. Dolayısıyla size ekrandaki cihazın programı ve ayarları üzerinde tam bir kontrol sağlar.

 

Marka

Ajax Detector

Ajax Primero Altın Metal Derin Yeraltı Tespit Dedektörü için 1 değerlendirme

 1. Altın Dedektörü

  Kısaca Ajax Primero, üst düzey teknolojik performans ve yeni konseptler ile altın, mineral ve gömülü hedefleri tespit etmek için 9 sistem içerir …

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102