İndirim!

Ajax Iota Dedektör ve Alan Tarama Cihazı

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Ajax Iota Hem Dedektör Hem de Alan Tarama Cihazı – Ajax Iota Dedektör Alan Tarama Cihazı Uzun mesafelerden Ajax Iota Dedektör hazineleri tespit etmek için entegre bir sistem ve yüksek tekniklerle donatılmıştır.

Online Sipariş ve Bilgi : +905324667102

Ajax Iota Hem Dedektör Hem de Alan Tarama Cihazı – Ajax Iota Dedektör Alan Tarama Cihazı Uzun mesafelerden Ajax Iota Dedektör hazineleri tespit etmek için entegre bir sistem ve yüksek tekniklerle donatılmıştır.

Uzun menzilli sabit sistem detektörleriyle en iyi tespit standartlarını sağlamak üzere AJAX, dedektör teknolojisi için IOTA cihazını üretmiştir. İyonik tespit sistemleri ve cihazları arasındaki en iyi ve en gelişmiş cihazdır. Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garantilidir.

Ajax Iota Dedektör Alan Tarama Sistemi

Ajax Iota Dedektör Alan Tarama IOTA, yüksek doğruluk oranı ile tespit edilen hedefin derinliğini belirlemenizi sağlayan hedef noktasının etrafındaki entegre ve net verilerle başarılı bir hazine taraması başlatmak için size birçok fonksiyon sunmaktadır.
Ajax Iota Dedektör Sonuç arayüzü ve interaktif göstergeler, hedefi %100’ kadar bir kesinlikle belirlemenizi ve kazma işlemine geçmeden önce size net bir referans sağlayacak olan tespit edilen hedefin ebadını veya tahmini kütlesini bilmenizi sağlar.
Ajax Iota altın ve yeraltına gömülü hazineleri tespit etmek için En İyi Alan Tarama Cihazı derinlik olarak 20 metreye ve mesafe olarak da 200 metreye kadar arama yapabilen iyonik tespit sistemine dayanmaktadır.
En İyi Alan Tarama Sistemi Bu cihazı, arabanızın içinde kullanabilirsiniz çünkü sonuçları referans olarak kaydetme olanağı ile birlikte hedef yerlerini belirlemede büyük bir kapasiteye ve hızlı cevap süresine sahiptir.

Ajax Iota Özellikleri

Ajax Iota Algılama sistemleri: Altın, hazine ve yer altındaki gömüleri tespit etmek için çok görevli ve özelleştirilmiş sistemler. Direkt olarak kullanmaya başlamak için ana menüde bulunan sistemlerden herhangi birini seçebilirsiniz.
Ajax Iota Dil ayarları: Ürünlerimiz, dünya çapında en iyi dedektörler olarak bilinmektedir bu yüzden kullanıcıları desteklemek için birçok dil mevcuttur. Cihazda 8 temel dil bulunmaktadır: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, İtalyanca, Türkçe ve Arapça.
Ajax Iota Saat ve tarih ayarları: Saat ve telefon gibi bazı kişisel eşyalar, tespit sistemlerini genelde etkiler, bu yüzden yanınızda bunları taşıyamazsınız ve arama yaptığınız süre boyunca saat ve tarihle ilgili bilgi sahibi olamazsınız.
Biz de ekranın üst tarafında bulunan ve bulunduğunuz yerdeki saate göre ayarlayabileceğiniz dijital saatleri ürünlerimize ekledik. Tarihin de yer veya hedeflerin sonuçlarını kaydetmek gibi birçok işlevi bulunmaktadır. herhangi bir taramanın saati ve tarihini kaydedilmiş aramalarınızın kronolojisini görmek için kaydedebilirsiniz.

Ekran: Birçok ekran seçeneği bulunmaktadır Bir Ekran parlaklığının kontrolü; kullanıcının ihtiyacına göre parlaklık ayarı için birçok seviye bulunmaktadır.

Ekranını kaydetme modunun kontrolü; batarya süresini uzatmak için enerjiden tasarruf etmeye yarayan tasarruf modunu ayarlamak için birçok seçenek bulunmaktadır.

Ajax Iota Ses Ayarları: Bu ayar, cihazın sesini kontrol etmenizi sağlar

Cihazın alarm ve bildirim seslerini genel olarak kontrol edin.

Klavye sesini kullanıcı istediği gibi kontrol eder.

Arama seslerinin seviyelerini, yani hedefler bulunduğunda duyulan ses sonuçlarını kontrol edin.

Güç: Bu arayüz, bataryanın güç seviyesini gösterir ve güç kaydetme modunu kontrol eder ve cihazın ana bataryasıyla çalışması için kullanıcıya daha fazla enerji sağlamak üzere otomatik modu açmak için bu modu etkinleştirir.
Depolama: Cihazın hafızasına kaydedilen tüm taramaları görüntüler veya herhangi bri taramayı siler; depolama kapasitesi 999 taramaya kadar çıkmaktadır. Tüm özellikleri, ayarları ve sonuçları ile birlikte bu cihaza bağlı tüm sistemlerde sonuç kaydetme sistemi mevcuttur.
Bilgi: Bu arayüz, cihaz bilgilerini ve versiyonlarını ve cihaz için toplam çalışma saatini gösterir.
Koruma: Bu arayüz, cihaz üzerinde kendi şifrenizi ayarlamanızı sağlar. Cihaz listesine yalnızca şifrenizi girerek erişebilirsiniz.
Yapılandırma: Bu seçenek, cihazı tüm veri ve ayarların silindiği fabrika ayarlarına döndürmenizi sağlar.
Ağırlık4 kg

Marka

Ajax Detector

Ajax Iota Dedektör ve Alan Tarama Cihazı için 1 değerlendirme

  1. Altın Dedektörü

    Ajax Iota Hem Dedektör Hem de Alan Tarama Cihazı – Ajax Iota Dedektör Alan Tarama Cihazı Uzun mesafelerden Ajax Iota Dedektör hazineleri tespit etmek için entegre bir sistem ve yüksek tekniklerle donatılmıştır.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102