İndirim!

Altın Dedektörü – Ajax Dedektör Omega Görüntülü Derin Altın Define Metal Dedektörü ve Yeraltı Su Arama Cihazı

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Artık yeraltı suyu kuyularını bulmak ve kazmak daha kolay ve daha güvenli ……

Kısaca Ajax Dedektör Omega, yer altı su konumlarını büyük bir hassasiyetle tespit etmek ve konumlandırmak için gelişmiş teknolojilerle donatılma farkı.

Omega cihazı, yer altı su yerlerini tespit eden ve konumlandıran dünya çapında ilk uzun menzilli dedektördür. Bir çiftçiyseniz veya kuyu sondajında ​​çalışıyorsanız, Omega, su kıtlığı sorunlarını ve rastgele su sondajı sorunlarını ortadan kaldırmak için mükemmel bir çözümdür.

Not: Tüm AJAX ürünleri İki Yıl Garanti ile sağlanır.

%3 Havale İndirimi veya Kredi Kartı Online Ödeme İle Ürünü Anında Satın Alabilirsiniz. Siparişiniz hemen kargoya teslim edilir.

Online Sipariş ve Bilgi : +905324667102

 

Kısaca Ajax Dedektör Omega, yer altı su konumlarını büyük bir hassasiyetle tespit etmek ve konumlandırmak için gelişmiş teknolojilerle donatılma farkı.

İlk olarak, cihaz kullanıcının su arama sürecini daha az zamanda ve çabayla tamamlamasını sağlayan yüksek kapasiteli işlevlere sahip.

Üstelik kullanıcıya, su hedefinizi cihaz üzerinde bulmak için tam hedef yolunu ve akıllı denge sistemlerini gösteren entegre bir arama arayüzü sağlamakta. Hatta diğer su dedektörlerine benzemez, rakipsiz ve en iyi denilebilir. Sonuçta su hedeflerinizin yerlerini belirlemeniz için güven ve güç veren 3 gelişmiş sistem aracılığıyla yeraltı sularını kontrol edebilir ve tespit edebilirsiniz.

Bununla Birlikte Cihazın 3 algılama sistemi vardır:

1. Uzun menzilli tespit sistemi (Manuel)
2. Uzun menzilli tespit sistemi (Otomatik)
3. Jeofizik doğrulama sistemi

Ajax Dedektör Omega Yeraltı Su Dedektörü Özellikleri

 • İlk olarak güvenilir sonuçlar elde etmek için birden fazla tekniği ve sistemi tek bir cihazda birleştiren gelişmiş yeraltı suyu tespit ve keşif sistem.
 • Üstelik keşiflerinizi kolayca tamamlamanız için size güç ve güven veren modern ve benzersiz tasarım, algılama kolaylığı, hafiflik ve kullanım kolaylığı.
 • Hatta bu cihaz tamamen ve tüm parçaları ve bileşenleri Ajax for Metal Detector. Herhangi bir harici parça kullanılmadan algılama teknikleri için yapılmış ve tasarlanma, bu da cihaza benzersiz bir performans, güvenilirlik ve kalite sağlar.
 • Aşırı koşullarda çalışmak üzere tasarlanmış ve çevredeki ortamdan gelen gürültüye dayanıklı yüksek kaliteli tasarım.
 • Sonuçları ve ayarları 5 inç boyutunda görüntülemek için renkli ekran, kullanıcının genel cihaz ayarlarını kontrol etmesine ve aramanın sonuçlarını ve özelliklerini göstermesine olanak.
 • Arama sırasında size hassas kontrol ve cihazı kullanım kolaylığı sağlayan ideal arayüz ve program.
 • Temel güç, cihazın maksimum ses seviyelerinde ve arama ekranının arka ışık seviyelerinde 5 sürekli çalışma saatinde çalışmasını sağlama.
 • MP3 ve WAVES’te uygun ve çeşitli ses sonuçlarıyla net arama sonuçlarını ve uyarıları duymanızı sağlayan kulaklık çıkışı.
 • Yüksek performans ve doğru şarj için pilin hızlı ve akıllı bir şekilde şarj edilmesini sağlayan şarj prizi.
 • Kontrol tuşları arayüzü, anti-şok ve nem düğmelerine basılarak çalışır, bu da size ekrandaki cihazın program ve ayarlarının tam kontrolünü sağlar.

Ajax Dedektör Omega – Ajax Algılama Omega Yeraltı Su Dedektör Sistemleri

Uzun mesafelerden yer altı sularını tespit etmek için uzmanlaşmıştır.

Arama sitesinin sonuçlarını ve koordinatlarını ve hedefin yolunun yönünü arama ekranında doğru görüntülemekte. Hatta varış noktanızı ayrıntılı olarak bilen özel bir arama arayüzüne sahiptir.

Sistem, su yerlerinin uzun mesafelerden yüksek doğrulukta tanımlanması ve izlenmesiyle en iyi sonucu elde etmek için çok aşamalı olarak geliştirilmiştir, bu cihaz,% 100’e varan kesin bir oranla gezgini tamamen su yerine götürür.

Piyasadaki diğer uzun menzilli algılama sistemlerine benzemez, yüksek hassasiyetli algılama ve ikili iletim ve alıcı sistemleri ile desteklenen sensör sistemleri ile akıllı ve rahat tasarıma sahip modern bir sistemdir.

Kullanıcı ihtiyacına göre manuel olarak veri araması girildiği için manuel sistemle isimlendirilmiştir.

 

Ajax Dedektör Omega Manuel Uzun Menzilli Arama

 

Maksimum derinlikDerinlik arama seçeneklerinde önceden ayarlanmış kontrol ile 500 metreye kadar algılayabilir. 10 m, 20 m, 40 m, 60 m, 80 m, 100 m, 140 m, 160 m. 180 m, 200 m, 225 m, 250 m, 275 m, 300 m. 325 m, 350 m, 400 m, 450 m, 500 m.
Uzun mesafeUzun mesafe seçeneklerinde gelişmiş kontrol ile 2250 m’ye kadar algılama yapabilir: 100 m, 150 m, 200 m, 250 m, 300 m, 350 m, 400 m, 450 m, 500 m, 550 m, 600 m 700 m, 800 m, 900 m, 1000 m, 1250 m, 1500 m, 1750 m, 2000 m, 2250 m.
Hedeflerİsteğe bağlı liste: Doğal su – tuzlu su – kükürtlü su – her tür su.
Frekans tespitiÇift dalga ve iletilen frekans (DCS) frekans doğrulama sistemleri ile 9 kHz’den 12 kHz’ye kadar.
Ses efektleriEvet, bu sistem hedeflerin görüntüsünü alırken isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri verir.
Dijital göstergelerEvet, sonuç arayüzü hedef yolu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el denge sistemini, şeklin penceresini ve çıktının frekansını gösterir.
Zemin DengesiOtomatik

 

Ajax Dedektör Omega Uzun Menzilli Arama Sistemi

 

Cihazın en şaşırtıcı özelliklerinden biri, cihazı doğru bir şekilde taşıyabilmesidir. Fakat ekranda kullanıcıya görünen ve kullanıcıyı uzun süre cihazı doğru şekilde taşıması için yönlendirir. Bu göstergenin bulunduğu el akıllı denge sistemidir. -aralık arama.

Dolayısıyla sistem, suyun yerlerini uzun mesafelerden ve yüksek doğrulukla. Bulmak için çok aşamalı olarak geliştirilmiştir.  Bu nedenle kaşifi% 100’e varan kesin bir oranla tamamen hedef bölgeye götürür.

Bunun dışında bu sistem, piyasadaki diğer uzun menzilli su algılama sistemlerine benzemez. Özellikle çift iletim ve alıcı sistemleri ile desteklenen yüksek hassasiyetli algılama sağlama. Sensör sistemleri ile akıllı ve rahat tasarıma sahip modern bir sistem.

Ajax Dedektör Omega Uzun Menzilli Su Arama Sistemi Diğer Konumlar

 

Bir başka deyişle hedef konumları belirlemek ve uyarmak için hassas dalgalar göndermeye izin verme. Yüksek frekanslı bir iletim birimi (Yüksek Kazançlı Anten) vardır.

Bunun yanı sıra cihazın en şaşırtıcı özelliklerinden biri, cihazı doğru bir şekilde taşıyabilmesi. Üstelik Ekranda kullanıcıya görünen ve kullanıcıyı uzun süre cihazı doğru şekilde taşıması için yönlendirmekte. Hatta bir göstergenin bulunduğu el akıllı denge sistemidir. -aralık arama.

Maksimum derinlik500 metreye kadar algılayabilir, hedef derinliği keşfedebilir ve sistem üzerinde otomatik olarak gösterebilir.
Uzun mesafe2850m’ye kadar algılayabilir ve ekranda otomatik olarak hedef mesafeyi belirtir.
HedeflerBulabileceği arama alanındaki suyun otomatik tespiti: Doğal su – tuzlu su – kükürtlü su – her türlü su.
Frekans tespitiÇift dalga ve iletilen frekans (DCS) frekans doğrulama sistemleri ile 500 Hz’den 20 kHz’ye kadar.
Ses efektleriÇünkü Evet, bu sistem aynı zamanda hedeflerin herhangi bir göstergesini alırken isteğe bağlı akustik ve titreşim efektleri.
Dijital göstergelerEvet, sonuç arayüzü hedef yolu ve cihaz oryantasyonunu, akıllı el denge sistemini, şeklin penceresini ve çıktının frekansını gösterme.
Zemin DengesiOtomatik

 

Ajax Dedektör Omega Jeofizik Arama Sistemi

 

Son olarak yeraltı suyu ve artezyen yerlerinin yerini belirlemek için, topraktaki elektrik direnç seviyelerini belirleyen tarama tekniği. Bununla birlikte elektro-jeofizik ölçümleri üzerinde çalışma.

Cihazda bulunan en önemli özellik su türleri listesi aracılığıyla belirlediğiniz belirli bir su türünü arayabilmesi. Ayrıca bir hedef olup olmadığından emin olmak için hızlı bir araştırma yapabilirsiniz.

Üstelik İçeriğini test etmek için toprağa bağlanan 4 özel arama var. Sondasına ek olarak size 4 elektrik kablosu sağlama

Su, oranları ve derinlikleri hakkında entegre bir rapor sunmakta. Bunun sonucunda bir dakika içinde 1000 metrekarelik bir alanı taramanıza olanak tanıma.

Hatta hızlı yanıt verir ve doğrudan hedefin uyarıları ile ekranda görünen sonuçları sağlar.

Maksimum derinlik500 metreye kadar algılama yapabilir.
Kapalı AlanCihazı ve zemini birbirine bağlayan test telleri, hemen taranıp doğrulanabilen 1000 metrekarelik bir alanı kaplayabilir.
Hedeflerİsteğe bağlı liste: Doğal su – tuzlu su – kükürtlü su – her tür su.
Ses efektleriVar
Dijital göstergelerEvet, bu sistem için tarama arayüzü, arama alanındaki hedefin olasılığını ve kalitesini gösterir ve onaylar.
Zemin DengesiOtomatik

 

 

Marka

Ajax Detector

Altın Dedektörü – Ajax Dedektör Omega Görüntülü Derin Altın Define Metal Dedektörü ve Yeraltı Su Arama Cihazı için 1 değerlendirme

 1. Altın Dedektörü

  Kısaca Ajax Dedektör Omega, yer altı su konumlarını büyük bir hassasiyetle tespit etmek ve konumlandırmak için gelişmiş teknolojilerle donatılma farkı.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Kongar Geo v8 Yeraltı Görüntüleme Cİhazı Şimdi Sipariş Vermek İçin : +905324667102


yeralti-goruntuleme-yeni
yeralti-goruntuleme-yeni

This will close in 20 seconds

Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102