İndirim!

AJAX Alpha Derin Altın Define Metal Arama Dedektörü ve Alan Tarama

(1 müşteri değerlendirmesi)

1.00 

Ajax ALPHA, altını, defineleri ve metalleri uzun menzilli olarak tespit etmek ve bulmak için uzmanlaşmış en modern ve gelişmiş sistem …

Online Sipariş ve Bilgi  : +905324667102 

 

58 adet stokta

Kısaca Ajax ALPHA, altını, defineleri ve metalleri uzun menzilli olarak tespit etmek ve bulmak için uzmanlaşmış en modern ve gelişmiş sistem …

İlk olarak Ajax Alpha Alan Tarama ve Metal Su Boşluk Arama Cihazı herkesin beklediği cihazdır.

Bu cihaz, bunca zamandır beklediğiniz makine.

Çok fazla arama yaptığınızı ve hedeflerinize ulaşmak için istediğinizi bulamadığınızı anlamaktayız.

Sizi hedeflerinize ulaştıracak bu cihazı uzun zamandır aradığınızın farkındayız.

Şimdi dileğin Ajax Alpha ile gerçek oluyor.

Daha fazla beklemeyin ve aramayın çünkü biz onu size getiriyoruz. Tek yapmanız gereken okumaya devam etmek. Not: Tüm  AJAX  ürünleri İki Yıllık Garanti ile birlikte gelir.

Ajax Alpha Alan Tarama Sistemi

Bu cihaz, altın, hazine ve metalleri tespit etmek ve tespit etmek için algılama ve uzun menzilli tekniklere sahip iki entegre sisteme sahiptir.

Bu cihaz iki entegre sisteme sahiptir. Uzaktan Algılama ve Uzun Mesafe, altın, hazine ve metalleri tanımlamanıza ve tespit etmenize olanak sağlar.

Alpha, dünyanın ilk uzun menzilli algılama cihazıdır. Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika’nın en ünlü hazine avcıları tarafından yapılmıştır.

Gerekli deneyleri geçerek 2250 metreye kadar mesafelerden ve 50 metreye kadar derinliklerden hedef belirlemede etkinliğini kanıtlamıştır. Hatta kendisine Alpha unvanı almıştır ve uluslararası olarak ilk kez, sadece  burada. Böylece modern özellikler, akıllı ve işlevsel algılama sistemlerini içermektedir.

ALPHA, uzun mesafelerden altın, hazineler ve metalleri tespit etmek ve bulmak için en modern ve gelişmiş sistemlerle donatılmakta. Bu cihaz, kullanıcı için tasarlanmıştır.

Hatta mümkün olan en az zaman ve eforla ef aramaları yapmasını sağlayan yüksek işlevler içerir.

Son olarak bu cihaz, kullanıcıya doğru hedef yolunu ve akıllı dengeleme sistemlerini ve cihazı hareket ettirmek için hedefinizi gösteren entegre bir arayüz araması sağlar, böylece rakipsiz en iyi cihazdır.

Ayrıca Bu cihazda iki algılama sistemi vardır:

Uzun menzilli algılama sistemi (Manuel) ve (Otomatik)

 

Marka

Ajax Detector

Ağırlık 4 kg

AJAX Alpha Derin Altın Define Metal Arama Dedektörü ve Alan Tarama için 1 değerlendirme

  1. Altın Dedektörü

    Kısaca Ajax ALPHA, altını, defineleri ve metalleri uzun menzilli olarak tespit etmek ve bulmak için uzmanlaşmış en modern ve gelişmiş sistem …

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hoşunuza gidebilir…

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara : +905324667102